:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Satanist !!!
rocker_nergiz
çocuk en sonunda kıza onu sevdiğini inandırmıştı ve en sonunda evlenme teklifi etmişti...kız tabi ilk önce çok şaşırdı ama sonra oda genci sevdiği için teklifi kabul etti...gel zaman git zaman kızın ailesinin haberide oldu ama çocuk kendini hiç bir yakınım yok die tanıtmıştı.evlenme gününü tarihini aldılar...genç dediki "bak hayatım bütün evin eşyalarını sen al sen beğen ama yatak odamızı bana bırak orayı ben dizayn edicem" kızda gayet normal bişi dierek bu teklifi kabul etti...ama bigün şunu farketti adam neden hep odanın kapısını kitliyordu?evet eve yerleşmişlerdi fakat daha evlenmedikleri için ayrı yataklarda yatıyorlardı ve hiç birşey geçmiyordu aralarında...bigün kız,arkadaşlarıyla gezmek için dışarı çıktı çünkü yarın evleneceklerdi nikahı wardı...artık hazırlıklar bitmişti...gençte dışarda biyerlerde takılıyordu ve kız tam kapıdan çıkarken çantasını unuttuğunu farketti...tekrar içeri girdi...aradı aradı ama bulamadı artık son çare yatak odasıydı.kız yavaşça tokmağa asıldı.evet kapı bu sefer kilitli deildi.içeri girdi ve manzara karşısında gözlerinden yaşlar süzüldü.......bizim genç bir satanistti ve birçok arkadaşınında yaptığı gibi oda bu kızı kandırmıştı...bir bakıma kızın evleneceği gün aslında onun şeytana kurban werileceği gündü... ve işte içerdeki manzaraConfusedimsiyah duwarlar ve perdeler içerde özenle ters haç ve pentagram şeklinde dizilmiş siyah mumlar aynı zamanda içerde bi kurban werileceği için eski bir gramafon ve plak...odanın tam ortasında simsiyah bir tabut ve ayin kıyafetleri...
Ara
Chatlak
kız ii ki unutmuş çantasını...gzelmiş tşkler paylaşım için...
Ara
rocker_nergiz
Chatlak Adlı Kullanıcıdan Alıntı:kız ii ki unutmuş çantasını...gzelmiş tşkler paylaşım için...

eywallah arkadaşım
Ara
adda
ben bunu bılıorum bıde duvarda kedı kanları varmıs kedılerı oldurup kanlarını ıcıolar ya
Ara
rocker_nergiz
adda Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ben bunu bılıorum bıde duvarda kedı kanları varmıs kedılerı oldurup kanlarını ıcıolar ya

evet onların en onemli silalhları o dur kedi kanı içmektir ama çok başka şeylerde var onlara aıtttttttt ııyy iğrençler hepsi biz şeytana tapıyoruz diyolar onun yolundayız diyolar ama şeytan kedi kanı içmez yada cinayet işlemez sadece o kendine bole aptal ınsanlar bulur ve köle yapar kedisine ne emeli varsa onlara işletir şeytan. yani o satanistler birer şeytanın kölelridir
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  satanist kızın qünLüqü HiqhVolume 18 1,443 07-01-2008, Saat: 06:00 PM
Son Yorum: aLy™
  satanizm ( satanist bir kıs anlatıyor ) ask_sehidi 2 566 10-21-2007, Saat: 01:42 PM
Son Yorum: meLankoLik

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-02-2024, 05:20 PM