:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
En duyqusuzu biLe bu videoda aqLar :'(
Rüya Güzeli
ßn tşk ederim
Ara
SECO_UA22
sağol rüya güzeli çook teşekkürler...............................................
Ara
ayazz__84
çok güsel bişey bu yaaa tamda sevgilimden yeni ayrılmıştım çok kötü oldum yaaaa offfff Sad
Ara
Rüya Güzeli
SECO_UA22 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:sağol rüya güzeli çook teşekkürler...............................................
sen saqoL secocum ßn tşk ederim Wink
Ara
Rüya Güzeli
ayazz__84 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:çok güsel bişey bu yaaa tamda sevgilimden yeni ayrılmıştım çok kötü oldum yaaaa offfff Sad
SewqiLinin kıymetini ßiL ya ßu kıza ßu çocuqa oLan aLLah korusun sana we sewqiLine oLsaydı.
ßuarada ßeqenmene sewindimWink
Ara
iLLeth.!
walla ne diim harikasın bunu bize izleme serefine sunduun için tsklerr.... cumlede kuramıom yha....
Ara
meLankoLik
ya ouff seninLe aLakası yok ama keşke isLemeydim yaa....içim öyLe doLmuşki birden boşaLdım!! TüyLerim diken diken eLim ayağım titriyo...kader işte öLüm geLdi mi ne gerçek aşk kaLıyo nede kara sevda!!!Sad Sad Sad
Ara
(¯`•._ αѕιρяєη
cok guzeldi harikaydi aglamadim demiycem cunki agladim yuregine saglik ...
Ara
Rüya Güzeli
diadora Adlı Kullanıcıdan Alıntı:walla ne diim harikasın bunu bize izleme serefine sunduun için tsklerr.... cumlede kuramıom yha....
ßeqenmenize çok sewindim cümLeLe kuramamakta hakLısın çünkü ßn aqLama krizLeri qeçirdim cümLe kuramaman az ßiLe...
Ara
ѕqρα кJмя
Duygusal..

sağol.
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Ilgaz - Bile Bile Eksiğim MaSaL 0 356 04-23-2011, Saat: 08:11 PM
Son Yorum: MaSaL
  Sensizlik ölümden bile Zor MaSaL 1 368 03-16-2010, Saat: 03:19 PM
Son Yorum: Samsun55
  Hayatınızda bir gün bile kadın olmanın ne demek oldugunu düşündünüz mü? CaNaT 0 395 11-17-2009, Saat: 03:35 PM
Son Yorum: CaNaT
  Ah Hüseyin Ah Seni Askere Bile Almadılar.Oysa Çok İstemiştin. *Asİ-yÜrEk* 2 448 11-02-2008, Saat: 09:59 PM
Son Yorum: *Asİ-yÜrEk*
  duygusuzlar bile duygulanır..... pu$4+ 3 419 09-17-2007, Saat: 06:56 PM
Son Yorum: jackal beyi

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-12-2024, 02:12 PM