:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
çinlilerin en güzel yemeği
ORÇUN
pıslık insanlar Sad
Ara
ZeNabiN
yaa öyle tatlı bi hayvanı yeme fikri hangi hayvandan çıktı acaba
Ara
AfrâsyâB
çinliler insan dahil herşey yiyebiliyor. :S
Ara
*AnGeL_GirL*
iğrenççççççç
Ara
nefret17
Sırf bu resimleri görüp bişeyler yazma ihtiyacı hisstetiğim için üye oldum arkadaşlar kusura bakmayında bu resimlere inanan gerizekalıdır.Neden diyeceksiniz.Anlatıyım
1)Photosoh olduğu gayet belli
2)Sonuçta onlarda insan ve yani senden benden farklı değil.Bi arkadaş yazmış çocuklarını yiyolar diye o resimleri gördüm oda photoshop.Hiç bir insan çocuğunu yemez
3)Unutmayınki böle yamyam yakıştırmaları zamanında bizim atalarımızada yapılmıştı.Çanakkalede savaşan anzaklara ingilizler türklerin yamyam olduğunu insan yediklerini anlatmışlardı
Yani şunu demek istiyorum bunlar sadece ırkçılığı ve yabancı düşmanlığını tetikleyici şeyler.Saygılar
Ara
iLLeth.!
nefret17 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Sırf bu resimleri görüp bişeyler yazma ihtiyacı hisstetiğim için üye oldum arkadaşlar kusura bakmayında bu resimlere inanan gerizekalıdır.Neden diyeceksiniz.Anlatıyım
1)Photosoh olduğu gayet belli
2)Sonuçta onlarda insan ve yani senden benden farklı değil.Bi arkadaş yazmış çocuklarını yiyolar diye o resimleri gördüm oda photoshop.Hiç bir insan çocuğunu yemez
3)Unutmayınki böle yamyam yakıştırmaları zamanında bizim atalarımızada yapılmıştı.Çanakkalede savaşan anzaklara ingilizler türklerin yamyam olduğunu insan yediklerini anlatmışlardı
Yani şunu demek istiyorum bunlar sadece ırkçılığı ve yabancı düşmanlığını tetikleyici şeyler.Saygılar

bndende saygılar..Cool
Ara
Byyns
Bogazlarında Kalsın Bizsiz Yiyorlar... (=
Ara
şaban öz
ohhhh oksijen kaynağında köpek bayılırım 1 tezekli guru fasille 2 bu yemek favori yemeklerim
Ara
PesmisT GirL
benim biLdiqim koreLiLer kedi we köpekLeri yiyordu :S
Ara
'RapperLadys
way anasını!!Smile ne aç bi miLLet bu yhaSmile DewLet yeniden gözden geçiriLsin istiom Smile Aç kaLdıkLarı için napcakLarını şaşırmış bu miLLet yaff Angry
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Gözleri cok Güzel R_U_H_S_U_Z 46 23,591 03-20-2009, Saat: 08:54 PM
Son Yorum: deli-kı@z
  Adamın yemeği Oquz43 0 2,081 06-11-2008, Saat: 11:05 AM
Son Yorum: Oquz43
  Allah Çinlilerin ve Amerikalıların Eline Düşürmesin R_U_H_S_U_Z 3 4,414 04-30-2008, Saat: 11:15 PM
Son Yorum: _PssmsT_aLoNe_

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-28-2024, 03:38 PM