:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
siz erkekLer hep aynısınız
aMyLee
esmerbela Adlı Kullanıcıdan Alıntı:oyy oyy kıyamam ben ona ewt hep erkekler böyle gaddar

evet öLeLer eLimde oLsa yeryüsünde bir tane erkek sinek biLe bırakmam Big GrinBig Grin:yikildim::yikildim::kop:
Ara
aMyLee
Serseri127 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:cocuga bak cok kararlı be egrı dönmeye hıc nıyetı yok gıbı gıdıyo Big GrinBig GrinBig Grin:

nedense hep gerı doner bırakan butun erkekler Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin: erkek mılletı ıste Big GrinBig GrinBig Grin:

nese akLıma bi şarkı geLdi ama söLemicemm Big Grin
Ara
aMyLee
canat Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin

hep böylemi oluyor ya

yok tam terside oLuyo asLında ama şimdi anLatırsam uzun sürer Big GrinBig Grin
Ara
esmerbela
bazen bırakan taraf kadında olabiliyo mesela been Big Grin Big Grin
Ara
EndLess
aMyLee Adlı Kullanıcıdan Alıntı:nese akLıma bi şarkı geLdi ama söLemicemm Big Grin

amylee ben kötü bısı demedım haa kızları savundum yannıs annamayın Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin:Big GrinBig Grin:Big GrinBig Grin:
Ara
aMyLee
yok yaf yanLış anLamadım SmileSmile
Ara
Rüya Güzeli
ßn ßi defa terkediLdim ama sonra yine dönen terk eden oLdu Big Grin
aman yha LeyLacım ßırak ßütün erkekLer aynı oLcak die ßi kaidede yok. Erkek qitti diye aqLamakta anLamsız sanki çok ßi işe yarıyoduda qittimi aqLanıyo Big Grin
Ara
aMyLee
ya ne aLıcam ya başka derdim mi yok onLar bnim için ağLasınn Big GrinBig Grin aLatıyorumda zatenn Big GrinBig Grin

gidende gitmiştir zaten Big GrinBig Grin nese be sinirLendim şimdi Angry Big GrinBig Grin
Ara
iLLeth.!
hep erkeğe suc bulun kız ne yaptı kimbilirrr:.Big GrinBig GrinBig Grin:d
Ara
Rüya Güzeli
Sn aqLıyosun demedimkine Big Grin
Resimdeki küçük kız aqLıyo onu kasteddim Big Grin
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  erkekler çocuk yetiştirirse ne olur :) :).... €stapitipiti 5 430 04-14-2022, Saat: 07:27 PM
Son Yorum: wildfang
  Biz Erkekler(Mutlaka Bakın) KUZEN SELOOO 19 1,227 04-11-2022, Saat: 07:42 PM
  ^BU erkekler çok mu fena(evet evet:))))^ *yaKaMoZ* 10 496 04-08-2022, Saat: 06:18 PM
  Erkekler de gelinlik giyer :D acemhe 3 539 06-08-2010, Saat: 11:24 PM
Son Yorum: nofearheart
  Erkekler Kız Görünce Nasıl Davranır Birlikte Görelim :))) Qetesh 30 2,133 06-07-2010, Saat: 11:40 AM
Son Yorum: nofearheart

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-09-2024, 05:07 AM