:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ZaMaN PERİSİNE YAKIŞIR BİR SORU:):):)
CeYDa HaNDe KeSiM
Gerçekten ben ZAMANA hakim bir PERİ olsaydım benden hangi zamana ne için geri dönmek isterdin??
Confusedmiley17:küçük bir notConfusedmiley17:

belki sizler için zamanı geri alamam ama buna yakışırcasına size yeni umutlar vadedebilirim..elimden geldiğince tabi...
Ara
iLLeth.!
ilkokula yapmadıım seler için anladınız siz onuBig GrinBig GrinBig Grin:d
Ara
CeYDa HaNDe KeSiM
anladığım şeyse kafana terlik geliyorSmileSmileSmile
Ara
iLLeth.!
ama nie yhaa cocukluumu yasayamadım ki su lisedeki kafayla hemde super olurdu TongueTongueTongueTongue

tabi sakaka ders daa çok çalısırdım fen lis gitceeme koleje giderdimSad
Ara
Qetesh
walla olduğum zamanda kalayım yalnız onun yanında olayımTongue
Ara
CeYDa HaNDe KeSiM
canım benim hiçbirşey için geç değil dersem şuan istediğin için malesef yalan sölemiş olurum ancak önünde daha güzel bir zaman dilimi var belkide hayat seni daha güzel seçimler yapman için başka bir yön gösterecek SmileSmile
Ara
Rüya Güzeli
En ßaşa qitmek isterdim hayatımın ßaşLanqıcına yada En sonuna hayatımın ßitişine.
Ara
CeYDa HaNDe KeSiM
Qetesh Adlı Kullanıcıdan Alıntı:walla olduğum zamanda kalayım yalnız onun yanında olayımTongue

wowwwwwwwwwww ve daha nice zamanlarda hep onunla ol
Ara
iLLeth.!
ZaMaN PeR!S! Adlı Kullanıcıdan Alıntı:canım benim hiçbirşey için geç değil dersem şuan istediğin için malesef yalan sölemiş olurum ancak önünde daha güzel bir zaman dilimi var belkide hayat seni daha güzel seçimler yapman için başka bir yön gösterecek SmileSmile

wayyy tam bir peri gibi konustun aslında haklısın bnde bunu biliomda konuya ayıp olmasın dedimTongueTongueTongueTongue:p

:yikildim::yikildim::yikildim:
Ara
CeYDa HaNDe KeSiM
Rüya Güzeli Adlı Kullanıcıdan Alıntı:En ßaşa qitmek isterdim hayatımın ßaşLanqıcına yada En sonuna hayatımın ßitişine.
belkide şuanda yaşadıkların ya da geçmişte yaşadıkların geleceğinde daha güzel adımlar atman için olması gerekenlerdi ve bu seni asla yıldırmamalı yaşama sevincin içindeki o sevimli kız gibi senle beslenmeli ve büyümeli...
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  İlginç bir Görüntü ve Soru!(**) CReATuRE 24 1,758 04-10-2022, Saat: 06:48 PM
Son Yorum: wildfang
  en son ne zaman? derdi 147 3,843 04-02-2022, Saat: 12:44 AM
Son Yorum: wildfang
  Onu En Son Ne Zaman Gördünüz ? # Pè®iM§ii # 22 1,501 03-09-2010, Saat: 06:34 PM
Son Yorum: _NaSuaDa_
  en son ne zaman? djseninim 82 3,172 03-03-2010, Saat: 12:05 AM
Son Yorum: _NaSuaDa_
  ?k? Bas?t Soru ... yalcin_33 8 865 03-30-2009, Saat: 08:17 PM
Son Yorum: deli-kı@z

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-02-2024, 05:49 AM