:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bilgisayar?n?zda k?m msnde ne konu?uyor.s?per program burda!!!
tatlı_cadı
Bilgisayar?n?zda k?m msn ne konu?uyor,?ocuklar?n?z?n msn kay?tlar?n? kontrol alt?n tutmak ?zelli?i.Arka planda g?r?nmeden ?al??an bu program..T?m msn ifadelerini,cal?nan sesleri ve g?nderilen dosyalar?n isimlerini kaydedebilir.Eri?im i?in ?ifre belirleyip programa yanl?zca kendi eri?iminizi sa?lars?n?z.

15ar.gif

graphic14oj.gif

indir:
http://www.tamindir.com/yukle.asp?id=6506&aciklama=ok
al?nt?..
Ara
sino?
ya ben kullanamadım bu programı Sad
Ara
MorciveT
Big Grin o zaman indir ve kullan ne dersin ?Big Grin
Ara
toxique_lierre&b.b.k
duygusuz ajan kayniyor....benide denetleyin:p ama once bir haber verin,size ozel yazisimBig Grin yakalandim mi acaba hic,gerci denetlese denetlese Rolleyes Big Grin zaten biliyoruz arada ortaligi kizistirmak icin taktik olarakta kullaniyozSmile duy beni izmirCool
Ara
fatihle
Confusedmiley7: buna ?ocuklar?n?z? takip etmek denmez bence ki?ilerin ?zle haklar?na saldrmak demektir bence ?yle ?eylerle u?ra?may?n ortal??? kar??t?rmaya kimsenin hakk? yoktur ahhhhhhhhh ahhhhhhhhhConfusedmiley7:
tatlı_cadı
madem kar??s?n indirme sende.. indirmek isteyenler var allah allah bu kadar zor mu anlamak bunu..???Confusedmiley35: Confusedmiley7:
Ara
w00w
öncelikle emeğe saygı. isteyen indirir isteyen indirmez...

Saygılar canım kardeşim. mcx
Ara
CariSmaBoY
tatl?_cad? Adlı Kullanıcıdan Alıntı:madem kar??s?n indirme sende.. indirmek isteyenler var allah allah bu kadar zor mu anlamak bunu..???Confusedmiley35: Confusedmiley7:

Arkaday?m, yan?nda ve her yerdeyim Smile karde?im Wink
tatlı_cadı
saqol abicim..Big Grin
Ara
MaXiWoLuMe
Bir çeşit keylogger yani Teşekkürler paylaşım için güzel program
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  msnde kisinin adini almak soyle 3 629 04-11-2022, Saat: 08:48 PM
Son Yorum: wildfang
  KISACA MSN İLE İLGİLİ (HeRŞeY)burda!!!Kaçırmayın dehset_21 5 695 04-11-2022, Saat: 07:23 PM
  Msnde Sahte Web Cam Son Noktam 3 628 04-05-2022, Saat: 09:43 PM
  Program Kullanmadan ?nternetten MSN ye Girin. Son Noktam 1 556 04-05-2022, Saat: 03:10 AM
  msn ?ifre k?r?c? program yalan demeyin ger?ek soyle 4 967 04-04-2022, Saat: 10:26 AM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 03-29-2024, 09:05 AM