:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
bütün üyeLer mümkünse bakabiLirmi_?
Rüya Güzeli
ArkadaşLar ßen moderatör oLmayaßiLirim ama sizden 1 istediqim war sadece ßnm işime yarıycak ßirşey deqiL ßu hepimiz için Wink
Forumda qeneLde yeni üyeLerin ßiLmeden qeLip yanLış kötü mesaj yazdıkLarı oLuyo. ßunLarı kuLlanıcı adı aLtında oLan yanLış msjı moderatöre ßiLdir >>>> moderatreildiror2.png ßutonuna ßasarak moderatörLere ßiLdireßiLirsiniz. Wink
Ara
korkusuz
evet haklısn ben öyle birine rastladım ama aklıma gelmedi moda haber vereyım bilgin için tşk
Ara
bebiS
duyarlı arkides mcx sefyom ki (=
Ara
Rüya Güzeli
korkusuz Adlı Kullanıcıdan Alıntı:evet haklısn ben öyle birine rastladım ama aklıma gelmedi moda haber vereyım bilgin için tşk
ßn iLqin için tşk ederim Wink
Ara
Rüya Güzeli
bebiS Adlı Kullanıcıdan Alıntı:duyarlı arkides mcx sefyom ki (=
mucx cnm ßnm
herkes inş ßöyLe duyarLı oLur cnm
Ara
SECO_UA22
kesinlikle doğru bir konu ve üzerinde durulmadı modlara duyurulur Big Grin
Ara
iLLeth.!
tskler ruyaların guseliii gusel 1 noktaya settirdin tsklerrBig GrinBig GrinBig Grin
Ara
adyge55
güzel bir konuya değinmişsin tşkler
fakat her bölümün bir modu var sanırım ve herkes mod olduğu bölümden sorumludur sanırım yani bunu o bölüme bağlı modların forumda olduğu süre içinde kendi bölümlerini kontrol etmeleri gerekli sanırım ama tabiki üyelerinde mod arkdaşalara yardımcı olmaları gerekir bazen göremeyebilirler
Ara
Rüya Güzeli
SECO_UA22 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:kesinlikle doğru bir konu ve üzerinde durulmadı modlara duyurulur Big Grin
ßn o ßutonu yanLış msj qördüqümde hep moderatörLere ßiLdirdim hepte iLqiLendiLer asıL moderatörLere deqiLde üyeLere sesLenmemiz qerekiyo ßence Wink
Ara
Rüya Güzeli
diadora Adlı Kullanıcıdan Alıntı:tskler ruyaların guseliii gusel 1 noktaya settirdin tsklerrBig GrinBig GrinBig Grin
asıL sana tşk.Ler diadora Big Grin
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Genel Af .... Banlanan Üyeler İçin ... Firari Fırtına 63 2,637 09-30-2008, Saat: 12:11 AM
Son Yorum: Firari Fırtına
  Eğer Mümkünse *Asİ-yÜrEk* 2 495 04-01-2008, Saat: 09:39 PM
Son Yorum: *Asİ-yÜrEk*
  Bütün üyeler okusun (Duygusuz en seçimleri ) 0 220 1 dakika önce
Son Yorum:

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-14-2024, 10:55 PM