:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
senİn MutLuLuÄžun mU yOkSa aRkAdAşInıN MI???
y£şim
arkadaşın mutluluğu daha önce gelir ama arkadaşda senin verdiğin değeri hak ediosa ama
Ara
ѕαкℓı@мѕı@η
Arkadasima göre degisir ...
Ama cok sevdigim birbirimizin dilinden anladigim bir arkadasimsa
Tabii ki arkadasimi secerdim
Ara
LOTHLORIEN
y£şim Adlı Kullanıcıdan Alıntı:arkadaşın mutluluğu daha önce gelir ama arkadaşda
senin verdiğin değeri hak ediosa ama

Ewet AynenBig Grin
Ara
exorcı@st
benim sevdiğim kimi seviyor arkadaşımı m?ı beni mi? eğer arkadaşımı seviyorsa aralarından çekilirim amaaaa beni seviyorsa...........
Ara
Qetesh
Karışık işler . . .
Ara
Firari Fırtına
Dostluk ,

Sevgi gibi emek ister .. Emek var ise yüreğinde dost olana dost çokdur . Dostluğun pekiştiği anlamda budur . Olanı olduğu gibi kabullenmek .

Sevg ...
Ara
uslanmaz_genc
ben askım için, arkadasımı satardım. bana böyle birsey yasattıgı içinde, askımı yarı yolda bırakırdım! sonrada ikisindende olurdum Big GrinBig GrinBig Grin rahata cıkardım en azındanBig GrinBig Grin
!!!CeReN!!!
Big Grin yorumalrınız için saolun
Ara
PCKoPaT
ßende yORm yaßCam Big GrinBig Grin

Arkada$mınTonguep
Âh be.
Ara
Seyduna
benim başıma böyle bişe geldi ... benim hoşlandığım çocuktan en yakın arkadaşımda hoşlanıyomuş ama benim haberim yok ..çocuk gelip bana ben seni seviorum dedi ben cvp vermemiştim gidip arkadaşıma söyleyicektimki bana seni seviyorum dedi neyapıyım die ben tam konuşacakken arkadaşımla sana önemli bişe söyliyicem dedi dedim tamm ilk sen söyle bana teklif eden çocuğu sevdiğini söyledi ... şok olmuştum dahada bişe söylemedim çocuğun teklifini de kAbul etmedim AMA HİÇ pişmn değilim ...şuan arkadaşımla hala görüşüyorum ama ikisiNinde olanlardan haberi yok ama o hala o çocuğu bana anlatıoo.. BENDE DİNLİYORUM neypıyımSmileSmileSmile
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Giremediğin GönüL Senin DeğiLdir... CaNaT 1 607 11-06-2009, Saat: 12:14 PM
Son Yorum: gülay
  Ayna Senin Elinde GUN IŞžIÄžI 0 619 09-29-2009, Saat: 11:25 AM
Son Yorum: GUN IŞžIÄžI
  Senin dosttun var mı ... ( Hakiki DosT ) €BeRimSin 29 3,302 10-04-2008, Saat: 08:56 AM
Son Yorum: MorciveT
  Duygu (maviboncuq) Kardeşim Senin İçin: *Asİ-yÜrEk* 0 757 04-03-2008, Saat: 10:08 PM
Son Yorum: *Asİ-yÜrEk*
  speedy_girl // Senin İçin ... Firari Fırtına 40 1,928 01-17-2008, Saat: 12:03 AM
Son Yorum: Firari Fırtına

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-28-2024, 04:11 AM