:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ah pckopatım ah böyle çekip gitmek varmıydı....:)
CReATuRE
Emzik ver eline sussun sapık.......
CaNaT
yettim pckom nettiler sana böyle

Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin
Ara
YARGIÇ
Neyse arkadaşlar bu kadar yeter bütün gerçekleri şimdi açıklıyorum....

PcKopat nick i ile sitelerde dolaşan gözü dönmüş bir canavarın ağına düşürdüğü genç kızları ben kızım diye kandırdığı buluşma teklif ettiği ve buluşma yerinde taciz ettiği ortaya çıktı. Evli ve 28 çocuk babası olan bu şahsın yargılanması için elinizden gelen herşeyi toplum olarak yapmanızı istiyoruz.Ayrıca şahsın evlilik dışı 18 çocuğunun daha olduğu dillerde dolaşan bir başka gerçek....
Sevgiler...
Yargıç duygusuz.com anahaberden bildirdiBig GrinBig Grin
Ara
CReATuRE
canat bu adam sapık ya kurtulamadık gitti...

KURTULAM GİTSİN şarkısını söylemeye başladık artık Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
GCLRNFNS
canat Adlı Kullanıcıdan Alıntı:yettim pckom nettiler sana böyle

Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin

eeeee ne olduu canat birden erkek leştinn yafffff.....:yikildim:

bak öle çıkışlar yapma korkuyomm haaaaa.....:yikildim:
Ara
GCLRNFNS
YARGIÇ Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Neyse arkadaşlar bu kadar yeter bütün gerçekleri şimdi açıklıyorum....

PcKopat nick i ile sitelerde dolaşan gözü dönmüş bir canavarın ağına düşürdüğü genç kızları ben kızım diye kandırdığı buluşma teklif ettiği ve buluşma yerinde taciz ettiği ortaya çıktı. Evli ve 28 çocuk babası olan bu şahsın yargılanması için elinizden gelen herşeyi toplum olarak yapmanızı istiyoruz.Ayrıca şahsın evlilik dışı 18 çocuğunun daha olduğu dillerde dolaşan bir başka gerçek....
Sevgiler...

abi bunu tase üyemizin oraya taşıyalımm yaa kıs korkudan ordan dışarı adım atamıyoo bilsin ögrensinn dimii yılmasımmm yaaaa......:yikildim::yikildim::yikildim:
Ara
CReATuRE
YARGIÇ Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Neyse arkadaşlar bu kadar yeter bütün gerçekleri şimdi açıklıyorum....

Sevgiler...

:yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim:

Yılmaz ya mahvettin beni:yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim:
YARGIÇ
Arkadaşlar toplum için yararlı işler yapmak lazım o yeni arkadaşımız canat korusunBig GrinPcKopat ın şerrindenBig Grin
Ara
CaNaT
GєCєLєRเN єFєN๔เSเ Adlı Kullanıcıdan Alıntı:eeeee ne olduu canat birden erkek leştinn yafffff.....:yikildim:

bak öle çıkışlar yapma korkuyomm haaaaa.....:yikildim:

Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin

yok abey ben öle bir gürledim sadece yağmur yok yani
Ara
CaNaT
tamam arkadaşlar hepinizin endişesini anlıyorum
şimdi pckopatımı getirin bana
:kizgin::kizgin::kizgin:
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Ünlülerde Böyle Muhabbet Eder :))) ZeNiTH 5 503 04-14-2022, Saat: 10:47 PM
Son Yorum: wildfang
  Ve kavga böyle başladı YasSmin 18 775 05-18-2011, Saat: 01:37 PM
Son Yorum: ZencefiL
  bir erkek böyle kandırılır işte mervenin manyaklıkları :D:D:Dd djseninim 4 568 06-22-2007, Saat: 05:03 PM
Son Yorum: djseninim
  +18 Böyle laf koyulur mu beee EyLuLce 0 568 06-06-2007, Saat: 10:50 AM
Son Yorum: EyLuLce
  O böyle Kokuyor :))))))) Masal_yuzLu 19 1,140 10-18-2006, Saat: 02:20 PM
Son Yorum: kayıp_gölgeler

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-05-2024, 02:06 AM