:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
?lmedimm
cadım_
Demek ki ya?amam gerekliydi. Bir gizli kuvvet olmal? bizi ya?atan. Ya?amakla ?lmek aras?ndaki maceram?z? d?zenleyen, ?aresizliklerimizi her yerde y?z?m?ze tokat gibi indiren bir b?y?k kuvvet olmal?...

?imdi seni daha ?ok seviyorum.
Me?er ?l?m senin kadar g?zelmi?... ?imdi g?zelli?in daha yak?c?, daha al?ml?. B?t?n nedenler senin i?in ya?amay? gerektiriyor ?imdi... Art?k aldanmak istemiyorum. Beni sevginin ?l?ms?zl???ne inand?r. Korkulardan, ??phelerden kurtar beni. Hi? aldanmam??lar?n o engin i? rahatl???na hasretim. Ar?t beni... B?t?n insanlar aldan?yormu?, s?rekli bir aldanmaym?? ya?amak... Ne ??kar? Ben art?k aldanmak istemiyorum ya! sen ona bak...
B?t?n mevsimleri bir g?nde, b?t?n y?llar? bir mevsimde ya?amaya raz?y?m seninle... Hi? aldatma beni, hi? yalan s?yleme... Bir g?n aldatsan bile; senden ??renmeliyim ilk ?nce... O zaman ?lsemde mutlu ?l?r?m, inan. Biraz da olsa inanm?? ?l?r?m...

Beni hi? unutmayacaksan sev, usanmayacaksan sev...
Birlikte ya?ayaca??m?z her dakika ?mr?m?z?n bir y?l?na bedel olmal?..
O dakikalar? hat?ralar?n sonsuz mezarl???na g?meceksek hi? ya?amayal?m.

Hadi sevdi?im, sen de a? y?re?ini.
Bana kendinden bahset. Hep ben ol, durmadan ben ol istiyorum.
Dudaklar?m kurudu bak.! Bir yudum su ver g?zelli?inin p?nar?ndan.
Ac?kt?m dersem iyili?inle doyur beni.
???yorsam; yaln?z dostlu?unun ate?inde ?s?ns?n ellerim...
Benim olma demiyorum. Ama ?nce ben ol. ?nan hep seninle olaca??m, ba?tan ba?a sen oldu?un i?in...

Bir yerde ya?amak g?zel, ama bir yerde ?l?m g?zel oluyor... ??te bug?n ?l?m?n o en g?zel oldu?u yerdeyim...!!!

(al?nt?)
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-03-2024, 03:43 PM