:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
KaRşIlIKsIz bİr aŞkA WedA
^^Dark_angel^^
Git sewgilim, madem öyle istiyorsun git...Yoo beni merak etme sakın!!!ben yaşarım yüreğimin tozlu raflarına sakladığım anılarımızla.Git sewgilim mutlu olucaksan git!!!ben mi??Ben sen mutlu olunca zaten mutlu olurum.Ama hani şöyle bir-iki gözyaşı dökülürse gözlerimden aldırma o kanattığın yaralarıma merhem olması için...Sakın!!!sakın beni düşünme sen!!!Gerçekten iyiyim ben...Belki hani olurda özlersem sesini ararım tamam mı???İyi olup olmadığını merak ederimde ondan...Sadece bi alo desen yeter konuşmanada lüzum yok bi de merak etme öle çokda aramam hani,ayda bir ya da yok haftada bir olsa tabi rahatsız etmezsem???Tamam sewgilim git!!!Beni mutlu etmek için yanımda kalıpta mutsuz olman beni daha çok üzer zaten...Hem ben sen olmasanda yaşatırım bu aşkı içimde.Hatta öyle bi yaşatırım ki
herkes hayran olur bana we aşkıma.Söz weriyorum senin yerini doldurmayacak hiçbir kimse zaten istesemde dolduramam ki yerini öyle bir yer etmişsinki yüreğimde öyle ulaşılmaz bir yerdesin ki bazen ben bile imreniyorum yüreğimdeki yerine...Seni sewdiğim kadar sewebilseydim kendimi belkide seni sewmezdim...yoo yanlış anlama pişman deilim seni sewmekyen aksine öyle mutluyum ki gerçek aşkı yaşadım we hala yaşıorum sen olmasanda çokşey fark etmez ki zaten...Dedim ya öyle bi yaşatıcam ki içimde bu aşkı herkes hayran olucak we mezarda bile son bulmayacak bu aşk...Ha bide unutmadan kulağın çınlarsa arada unutma seni anıyorum we seni unutmadığımı birkez daha haykırıyorum dünyaya...Tamam sewgilim biliyorum gitmen gerek ama şunu unutma ilk we son aşkım olacaksın!!!Hadi git sewgilim!!!yoo sana hitap etme şeklime yani bendeki sene karışamazsın.Bırak sana nasıl hitap edeceğim we anacağım bana kalsın.Bırak bari onu yasaklama bana kendini benden yassakladığın gibi...Tamam sewgilim git!!!ya da dur gitme!!!offf yok bu kadar bencil olamam !!!Git sewgilim hemen şimdi git!!!Gözlerine birkez daha bakarsam çok zor olacak bu weda...Hadi ama çok uzadı bu elweda...Gitt!!!!git!!!!!!git!!!!!!!
Ara
lazmurat
cok guzelll ama biraz renklendirseennn mutesem olurrr

x1prbctpy9yqtodillmbl9wyk3.jpg
Ara
:: CiMCiMe ::
Sizin yazılarınıza bayılıyorum ya ...Çok içten oluyolar..Yüreğiniz dert görmesin..
Ara
civciw
çok güsel bi yazı elleerine sağlık...
Ara
^^Dark_angel^^
yorumlarınız için tşekrler ...
Ara
Haylaz_19
Memleketimizi Ararsanız Adresimizi Sorarsanız Resmimize ßakarsanız ßilinki ßiz Konyalıyız Aşkımıza Katmayız Haram Güzel Çirkin Aramayız Yanlış Yapanı Tanımayız Dedikya ßiz Konyalıyız Doğruya Eğeriz ßoynumuzu Gizleriz Derbeder Olduğumuzu Herkes ßilir Delikanlı Olduğumuzu Dedikya ßiz Konyalıyız Kin Ve Öfke Doluyuz Cevapsız ßir Soruyoz ßizde Allah'ın ßir Kuluyuz Dedikya Arkadaş ßiz Konyalıyız
Ara
Haylaz_19
Biz Sokaklarda Büyüdük GüzeliM Bilmeyiz Sizin Gibi Ballı Ekmek Yemeyi 15 Yaşında Bizi Kasıp Kavuran Dünyaya 17 Yaşında Bizi Kızlara Karşı Savaş Açtık Sosyetenin Yüksek Kaldırımlarında YErimiz Olmasada HEr Kahvanede Bir Masamız Her Kavgada Bir Adımız Ve HEr Kızdada Bir Resmimiz Mevcuttur.Unutma Delikanlı Severse Terketmez Hesabı Sorulur
Ara
Haylaz_19
Sen Hiç Ölümün Gölgesinde Özgürlük Yaşadınmı piiçine Kahpesine Orospusuna kurşun Sıktınmı Bir Garibin Elini Tutupta Hergün Kadere Rest Çektinmi Dedimya Güzelim Gündüz Sallamalı Gece Silahlıyım.Sen Lise Fakülte Okurken Ben Hayat okulu Mevzunuyum Sen Cilalı Mermer Taşlar Üzerinde Dans Ederken Bense Azraille Dans Ediyorum Konyanın Çocuklarıyıız Ne Kadar Dans Etmesini Bilmesekte Can Yürekten Sevmesini Bilmesekte Can Yürekten Sevmesini Biliriz Dostum
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Karşılıksız Sevenlere Firari Fırtına 30 3,604 05-02-2011, Saat: 01:24 AM
Son Yorum: cyrano
  Aşk Üzerine Karalamalar-2 (Karşılıksız Aşklar) icimdekises 1 446 07-09-2010, Saat: 11:02 AM
Son Yorum: sıla
  içimdeki aşka kı@ymı@k=) 16 1,454 04-15-2008, Saat: 03:36 PM
Son Yorum: kı@ymı@k=)
  Karşılıksız Sevenler ... Firari Fırtına 4 896 03-22-2008, Saat: 07:50 AM
Son Yorum: Firari Fırtına
  Aşka Ayip Oluyor!!! GCLRNFNS 2 365 06-20-2007, Saat: 09:34 AM
Son Yorum: Qetesh

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-29-2024, 07:26 PM