:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
yöneticilerim...
iLLeth.!
sayın ,saygı deer , pek muhterem yoneticilerim imzama resim yuleyemiyorum uzantı olarak gorukuyor galiba herkeste bole bi el atarsanız sevinirim...

SayGılArıMla...

:!:!:!:!:!:!:!:!:!:!:!:!:!:!:!:!:!:!:!:!:!:!:!:!:!:!
Ara
YARGIÇ
Sevgili diadora;
Sitede imzaya resim koyulması yasaktır.Özellikle konularda şeffaflık sağlanması ve herşeyin daha anlaşılır şekilde olabilmesi için bu duygusuz.com forumlarında uzun süre önce konulmuş bir kuraldır.Buna dikkat eder ve bizi anlayışla karşılarsanız seviniriz.
İyi eğlenceler...
Ara
iLLeth.!
hmm bilmiyordum ozur dilerim...
Ara
Rüya Güzeli
Peki signatür ayarLarında ßi düzenLeme yapaßiLirmisiniz. İmzamıza yazdıqımız cümLeLerimizi ßiraz uzataßiLsek Big GrinBig Grin

(çok şey istiyorum ßiqün ßanLancam ama ne zmnBig Grin)
Ara
adyge55
Rüya Güzeli Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Peki signatür ayarLarında ßi düzenLeme yapaßiLirmisiniz. İmzamıza yazdıqımız cümLeLerimizi ßiraz uzataßiLsek Big GrinBig Grin

(çok şey istiyorum ßiqün ßanLancam ama ne zmnBig Grin)

bencede çok şey istiyorsun gibime geldi Smile

ama seni banlamazlar neşe kayğısın sen Smile
Ara
Rüya Güzeli
ne mutLu ßana Big Grin
yha ßn sanki kendim için istiyom dimi yha hıh Big Grin
Ara
YARGIÇ
Bir kere ban olayını geçelim bizim hiçbir zaman için çözüm yolu olarak görmediğimiz bir cezadır ancak mecbur kalındığında kullanılan bir yöntemdir.Yani aslında sitede kalmak isteyenleri uzaklaştırmıyoruz siteden gitmek isteyen arkadaşlar bunu belirten tavır ve davranışlarda bulunduğu için bizde onları kıramıyoruz.İmza sınırlamasına gelince bir çok aşamadan geçerek şu anki halini almıştır.Daha önce çok uzundu kısaltıldı sonra çok kısa oldu denildi ortasını bulduk şu an için değişmesi yönünde bir çalışma malesef yapamıyoruz gerekli görüldüğü zaman yapılması gereken bir müdahale olursa mutlaka yapılacaktır rahatınız bizim için önemlidir.İyi eğlenceler arkadaşlar...
Sevgiler....
Ara
Rüya Güzeli
teşekkürLer Wink
Ara
MorciveT
Yılmazım yav cidden güzel bir açıklama yapmışsın. Seni duygusuz ailesi önünde tebrik ediyorum.
Ara
YARGIÇ
Teşekkür ederim Mesut çok ince bir düşünceydi çok memnun oldum.
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-27-2024, 02:02 PM