:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
En çok küfür yiyenler
ѕqρα кJмя
-hastanelerde kendini doktor sanan hasta bakicilar.

-"sayın abonemiz aradığınız kişiye ulaşılamıyor" diyen hatun

-turkiyedeki hakemler

-windows yuzunden bill gates

-kral tv vjleri

-ne yazik ki kadin soforler

-eski sevgililer

-karda, yağmurda, zaten yürünemez olmuş, delik- deşik, göletli yollarda canbazlık yaparken, arabanın birinin bitin o çamuru hızlıcanan size sıçratarak,yanınızdan geçip gitmesiyle o arabayı kullanan ayı.

-trafik ışıklarında kırmızıda beklerken daha yeşil yanmadan kornaya basan yada sellektör yapanlar

-tv kanallarında programın, özellikle dizilerin hangi heyecanlı sahnesinde, ne kadar süreli reklam yayınlanacağına, sonra kaç dakikalık bir geri gidiş sözkonusu olacağına, son reklamın ardından dizinin kaç milisaniye daha oynayıp hangi kritik anda bitirileceğine karar veren şahıslar...

-corç dabılyu buş

-sokaktan korna çalarak geçen kırolar,
Ara
sudenaz
herzamankı gıbı komıkTongueTongueTongue
Ara
SECO_UA22
Bence Ebeler Unutulmuş :d:d:d:d:d:d:d

Sağol Paylaşim Için :d
Ara
!Sheitan!
SECO_UA22 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Bence Ebeler Unutulmuş :d:d:d:d:d:d:d

Sağol Paylaşim Için :d

heheheheheh Big GrinBig Grin
Ara
EndLess
!Sheitan! Adlı Kullanıcıdan Alıntı:heheheheheh Big GrinBig Grin

lan sen yınemı geldın bı rahat yokmu lan senden :yikildim::yikildim::yikildim:bu arada hosgeldın yılların yorgunklıgını attınmı len ustunden :yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim:
Ara
!Sheitan!
Serseri127 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:lan sen yınemı geldın bı rahat yokmu lan senden :yikildim::yikildim::yikildim:bu arada hosgeldın yılların yorgunklıgını attınmı len ustunden :yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim:

baktım sitede dıt ödecek adam yok dedim sersi yanlız kalmasın geldimm ama admin yok nick deiştirecem bayatladı Big Grin
Ara
EndLess
ne yapcan nıckını muslum gursesmı :yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim:
Ara
djseninim
bensiz eğlencemi yapıyosunuz sersi sen eksik kalmıştın deme Big Grin
Ara
!Sheitan!
Serseri127 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ne yapcan nıckını muslum gursesmı :yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim:

olm sen gitgide kötü espri yapmaya başladın Big Grin takıl sen Big Grin
Ara
djseninim
ee mumi nbr
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Günlük hayatta en çok küfür yiyenler... _AL0n3_ 4 552 02-07-2009, Saat: 06:58 PM
Son Yorum: Rüya Güzeli

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-13-2024, 12:30 AM