:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Duyguzusuz.com Buluşmasina Katilan Ve Katilmak Isteyen Arkadaşlarin Dikkatine......
GCLRNFNS
mrhba sevgili arkadaşlarrr buluşma için son haftaya girmiş bulunuyoruz
son 6 günümüz kaldı ve bu altı günlük zaman biriminde bazı şeyleri
yeniden gösden geçirdik ve bu kesinleşmeden sonraa gelen ve gelmek isteyen tüm arkadaşların dikkatini çekmek amacıyla bu konuyu açmış bulunuyorumm
sevgili canatımla ve diger arkadaşlarla görüşmemiz dailinde fikirlerini alaraktan buluşmayı çamlıca tepesi olarak kararlaştırdık ve bu yer sabit kalacaktır değişmeyecektir.ve gelen arkadaşlarıma bu önemli hatırlatmayı önemle okumalarını istiyorum anadolu yakasından gelen arkadaşlarımızınnn
canat kardeşimlee irtibata geçmeleri gerekiyor canat la görüştükten sonradaa
üsküdar vapur iskelesinde saat 12.00 de orada olmaları gerekiyorr ya canatla yada canatsızz.. aynı söylemler avrupa yakasında oturan arkadaşlarımız için de geçerlidirrr avrupa yakasındaki gelen ve gelmek isteyen arkadaşlarımızınn benimle irtibata geçmeleri gerekmektedirr bası arkadaşlarımızz yer bilmediklerinden dolayı söyliyceğim yakın yerlere gelmelerii ve orada beklemeleri gerekmektedir. ve arkadaşlar en son gün olan cumartei günü son çagrılarımızı yapacagıs ve herhangi bi sorun çıkmammaısı için de gelecek olan arkadaşlarımızınn geziye katılan yakın arkadaşı vasıtasıla tlf la bilgi alış verişinde bulunula bilir benim le irtibata geçmek isteyen arkadaşımısın da pim atarak tlf numaramı isteyebilirler. buluşmaya katılan ve katılmak isteyen arkadaşlarımı sevgi ve saygıyla selamliyorummm en güsel günümüzünn güselikler içersinde geçmesini diliyorummm....

gecelerin efendisi atilla ve canat kardeşiminnn katkılarıylaaaa.........
Ara
Rüya Güzeli
ßu konuya önem werdiqin için tşk.Ler abijim.
ßende ßuqüzeL qünde sizinLe oLucaqım we çokoprensimi aLıcaqım inş. Big Grin
Ara
Qetesh
[COLOR="Black"]tşk ederim atilla abi ilginizden dolayı...

walla organizasyon süper gibi görünüyor...

inş bir sorun çıkmaz...
[/COLOR]
Ara
CaNaT
inşallah sorunsuz bi şekilde gidicez eğlenicez hep birlikte
SmileSmile
Ara
PCKoPaT
ßen yOkum ya tadını Çıkarın Big GrinBig Grin ahhaha Tongue
Âh be.
Ara
Rüya Güzeli
Sensiz pek ßi zor oLcak ama deneriz Big Grin
Ara
GECEMAVİSİ
Arkadaşlar Çok Güzel Bir Şey Düşünmüşsünüz Herkes Birbirini Tanıyıp Görsün de,
Ben Malesef ALANYA'dayım Bana Çok Uzak Kalıyor,
Yakın Olsaydı Sizler Gibi Sıcak Kanlı İnsanları Görüp Tanımak İsterdim Ama Malesef Kısmet Diilmiş Sizlere Şimdiden İyi Eğlenceler Dilerim...:Smile
Ara
SeGmEn
eğer gelebilirsem gelirim birgün once cumartesi ankarada olcam için eğer o gun donersek gelmeye çalışırım
Ara
Rüya Güzeli
inş. qeLirsin ümitim
Ara
SeGmEn
inşanlaah gelirimm
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  tüm arkadaşların bayramlarını en içten dileklerimle kutlarımm.... GCLRNFNS 8 681 12-21-2007, Saat: 12:55 AM
Son Yorum: Gulguzeliii

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-04-2024, 11:08 PM