:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Uzun S?re Ortaliklarda G?r?nmeyen Janet Jackson B?r D?nd?, P?r D?nd?!...
busemm
UZUN S?RE ORTALIKLARDA G?R?NMEYEN JANET JACKSON B?R D?ND?, P?R D?ND?!... YAPTI?I REJ?MLE F?Z??? DAHA DA G?ZELLE?EN JACKSON, DERG?YE VERD??? POZLARLA KALPLER? DURDURDU!... FOTO?RAFLAR ???N TIKLAYIN!... 30/8/2006 03:04 janet_kapak.jpg P { margin: 0px; }
M?zik piyasas?na g?zelli?ini ikiye katlayarak d?n?? yapan Janett, FHM dergisine verdi?i c?retkar pozlarla kendinden ne kadar emin oldu?unu g?sterdi.

janet_seksi.jpg

janet_seksi1.jpgjanet_seksi2.jpg

:p :p :p :p :p :p :p :p :p
Ara
busemm
HÜLYA AVŞAR’IN SEVGİLİSİ ALİ GÜVEN HAKKINDA ÇIKAN “SAHTE İMZAYLA BEDAVA TATİL YAPTI” İDDİALARINA YANIT VERDİ!.. AMBİANS ALİ DOLANDIRICILIK YAPTI MI? 30/8/2006 09:42 hulya_ali_guven_kolaj.jpg P { margin: 0px; }
Hülya Avşar’ın sevgilisi Ali Güven hakkında ortaya atılan dolandırıcılık iddialarına ünlü menajerden sert yanıt geldi!..

Günaydın’a konuşan Ali Güven İtaly’da bir Türk işadamının imzasını taklit ederek bedava tatil yaptığı iddialarına sert çıkan Ali Güven, “[SIZE=4]Ben işadamıyım, sahtekâr değilim. Leş kargaları benimle ilgili sürekli bir şeyler ortaya atıyor" dedi!..[/SIZE]

"İnsanlarönüme belge koysunlar. Hayat felsefem bu; kimsenin ekmeğine ve namusuna göz dikmem. Ben evli barklı bir insanla birlikte olmadım. Bu ülke için bedelli değil 18 ay askerlik yaptım. Gerçek hortumcular yazılmıyor hep Ali Güven yazılıyor. Bu ilişkiyle anılmasaydım bu iddialar çıkmayacaktı. Kıskançlıkları ve egoları için bu iddiaları ortaya atıyorlar. Beni tanıyan tanıyor. Ben içtiğim çayın bile parasını başkasına ödetiyormuşum, sahte imza atıp tatil yapıyormuşum. Bu ülkede bedava yaşıyormuşum! Ben ne büyük adammışım öyle. Ben cüzdanımın hesabını kendime veririm. Bu iftiralar ve söylentiler nedeniyle üzüntüden 8 kilo verdim. Ben şov yapmıyorum. Bu yüzden de özelimi kendi içimde yaşıyorum..." Ali Güven, daha önce de bakanlar, milletvekilleri ve dünyaca ünlü modacılarla gazete ve TV'lerde göründüğünü belirtip soruyor: Neden o zaman bu iddiaları kimse gündeme getirmedi?

Ara
busemm
FLA?!.. G?ZL?CE EVLENEN KIZININ EVLEND??? ADAMI TEHD?T ETT??? GEREK?ES?YLE GECEY? KARAKOLDA GE??REN ?NL? K?M?.. 30/8/2006 10:02 nez_soru.jpg P { margin: 0px; }

Mahmut Tuncer’in k?z?yla ba?? dertte!..

?nl? t?rk?c?n?n 28 ya??ndaki k?z? P?nar Tuncer babas?n?n evlenmesine kar?? ??kt??? delikanl?yla evlendi Mahmut Tuncer ??lg?na d?nd?!..

P?nar, Etiler’de bir Spor Merkezi sahibi olan Sava? Canbulut’la tan??t? ve evlenme karar? ald?!.. Konuyu ailesine a?an P?nar, babas?n?n evlili?ine mani olmas? nedeniyle Canbulut’la “gizlice” evlendi!..

Ne olduysa bundan sonra oldu!.. K?z?n?n kendisinden gizli evlendi?ini duyan baba Mahmut Tuncer ??lg?na d?nd? ve k?z?n?n e?i Sava? Canbulut’u tehdit etti!..

mahmuttuncer_detay.jpg

Geceyi e?i I??l Han?m’la birlikte karakolda ge?iren Mahmut Tuncer’den k?z? P?nar Tuncer’in ?ikayet?i olmas? dikkat ?ekti!.. P?nar babas? hakk?nda Ankara Cumhuriyet Savc?l???’na ?ikayet dilek?esi verdi!..
Ara
busemm
?SPANYA’DAK? GURURUMUZ N?HAT KAHVEC?’N?N ?ZM?R’DEK? EV? E??N?N BOYNUNA BI?AK DAYANARAK SOYULDU!.. N?HAT’IN EV?N? SOYAN HIRSIZLAR HANG? KILI?A G?RM??LERD?? 30/8/2006 10:31 nihat_dugun.jpg P { margin: 0px; }
?spanya’n?n Villarreal tak?m?nda forma giyen Milli Futbolcu Nihat Kahveci’nin ?zmir Narl?dere’deki evi “palya?o” k?l???ndaki h?rs?zlarca soyuldu!..

Nihat’?n e?i P?nar Kahveci’nin boynuna b??ak dayayan h?rs?zlar kasadan 50 bin YTL de?erindeki m?cevherleri ?ald?!..

G?venlik kameras?ndan soygun an? tespit edilirken h?rs?zlar?n ka?arken maskelerini d???rmesi delil olarak kullan?ld?!..

Soygunu telefonla ??renen Nihat Kahveci, d?n gece

03.00’te u?akla ?spanya’dan ?zmir’e gelerek e?i

P?nar’a moral verdi.
Ara
busemm
“ANNEL?K HAYALLER?M GER?EK OLACAK”... HASTALI?I NEDEN?YLE “ANNE” OLAMAYAN ?NL? ALB?M?N?N PROMOSYONUNU YARIDA BIRAKIP TEDAV? ???N AMER?KA’YA U?UYOR!.. 30/8/2006 10:49 yesim_salkimsoru.jpg yesim_salkim_ilker.jpg P { margin: 0px; }
Anne olmak i?in ABD'ye gidiyor!..

?lker ?nano?lu’yla y?r?tt??? mutlu evlili?ini ?ocukla s?slemek isteyen Ye?im Salk?m “Akdeniz Anemisi” rahats?zl??? nedeniyle bu hayalini bir t?rl? ger?ekle?tiremiyordu!..

?nl? sanat?? tedavi i?in ?n?m?zdeki hafta e?iyle birlikte ABD'nin Miami kentine gidecek. Salk?m hamile kald?ktan sonra hastal??? kontrol alt?na al?nacak ve bebe?ini de ABD'de do?uracak.

yesim_salkim.jpg

Smile Smile Smile Smile cok sev?nd?m ben
Ara
busemm
ÇAĞLA ŞİKEL, İLK KEZ AŞK VE EMRE ALTUĞ KELİMELERİNİ YAN YANA KULLANDI!.. ÇAĞLA KENDİNDEN NEDEN UTANIYORMUŞ? 30/8/2006 11:16 caglasikel004.jpg P { margin: 0px; }
Çağla Şikel, Emre Altuğ’la her an ayrılacağını bile bile bir birliktelik yaşadığını ve “huzursuz” bir aşk yaşadığını söyledi!..

Hülya dergisine konuşan Çağla, “Sevgimin son damlasını Emre’ye verdim ama huzurum yok! Geçmişe baktığımda utanıyorum, ağlamaklı oluyorum” dedi!..

Çağla, huzuru bebeğini kucağına aldığında bulacağını söyledi!..
Ara
busemm
HAM?LE OLMASINA RA?MEN S?REKL? KONSER VEREN G?LBEN’? DOKTORLARI “ZOR” DURDURDU!.. NASIL MI? 30/8/2006 11:27 gulben_hamile.jpg P { margin: 0px; }

G?lben Ergen, 15 Ekim’de “stop” diyecek!..

Hamile kald??? g?nden bu yana durmak dinlenmek bilmeden ?al??an G?lben Ergen hamile oldu?u halde konsere ??k?yor diye ele?tiri bile al?yordu!..

Doktorlar? G?lben Ergen’e ?al??ma yasa?? koymu?!.. 15 Ekim’den itibaren G?lben inzivaya ?ekilecek!..
Ara
busemm
“SKANDAL KIZ” PARİS, İSTANBUL’A FORMULA 1 YÜZÜNDEN GELMEDİ!.. PARİS İSTANBUL’A NEDEN GELECEKTİ, KAÇ PARA ALACAKTI? PARİS’İN FİYAT TARİFESİ BİR TIK ÖTEDE!.. 30/8/2006 11:51 paris_dreams.jpg P { margin: 0px; }

Paris Hilton’un geçtiğimiz hafta bir şampanya tanıtımı için İstanbul’a geleceği ancak Formula 1 organizasyonu nedeniyle tanıtımın gölgede kalacağından korktuğu için İstanbul seyahatini iptal ettiği öğrenildi!..

Ne iş yaptığı belli olmamasına rağmen işten işe koşan Paris Hilton’un fiyat tarifesi de hakikaten ilginç!..

paris-hilton-american-dreams_15.jpg

Giyim, havayolu şirketi, iletişim firması, oteller zinciri, gıda sektörü, otomotiv sektörü: 260 bin EuroAlış veriş merkezi, otel veya restaurant açılışı: 130 bin Euro

20 dakikalık imza günü: 65 bin Euro
10 dakikalık gece kulübü veya mağaza ziyareti: 30 bin Euro
Ara
busemm
cok pardon uyelerimize bır uyarı da bulunmak istıyorum bu gördugunuz fotograflar bır alıntıdır bu yuzden cok acık resimler oldugu icin hepinizden özur dılerim ii okumalar dılerim
Ara
busemm
EN YAKIN ARKADAŞINA ÖZENDİ, EVLENME KARARI ALDI!.. MUTLULUĞA İMRENEN GÜZEL KİM? 30/8/2006 15:25 didem_uzel_soru.jpg didem_uzel.jpg P { margin: 0px; }

Didem Uzel, en yakın arkadaşı Esin Moralıoğlu’nun evlenmesinden çok etkilendiğini söyledi!..

Esin’in mutluluk dolu bakışlarından etkilenen Didem, “Benim de yakın zamanda evlilik planlarım var. En yakın arkadaşım eşiyle gezerken ben bekar dolaşmamalıyım” dedi!..
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Michael Jackson Hayatini Kaybetti. Hasretiim 0 536 06-26-2009, Saat: 06:57 PM
Son Yorum: Hasretiim

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi
  Tarih: 04-29-2024, 10:16 PM