:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sevgiliye G?nderilmeyen Son Mektup
CeYceYY
?zlemek, seni ?zlemek. Gelmeyecegini d?nmeyecegini yeniden beni sevmeyecegini bilerek ?zlemek. Gittigini terkettigini bilerek ?zlemek. 3-2 Smile 3 senenin, 3 koca senenin sadece 1 senesinde birlikteydik seninle geri kalan iki sene benim i?in i?kence gibiydi hala daha hayat i?kence gibi :S ya?amak neydi bazen kendimi sorguluyorum insan?n ya?amak i?in arz?lar? beklentileri mutluluklar? olmas? gerekiyor ama sayende hi? bir arzum, hi? bir beklentim, hi? bir amac?m kalmad? t?m beklentilerimi t?kettin, t?m ama?lar?m yok ettin g?rmezden geldin hi?e sayd?n sen hep beni d???nd?g?n? s?yleyerek kendini kand?rd?n ?yle ya terketmenin sebebi de beni d???nmendi.. Sen yaln?zca kendini d???nd?n. Seni neden sevdigimi bile bilmiyorum art?k asl?nda art?k seni sevmiyorum senden nefret ediyorum evet nefret ediyorum ama senide akl?mdan bir an olsun ??kartam?yorum, ismin i?ime i?lemi? g?zlerin heran kar??mda hani o telefonu surat?ma kapat?rken "art?k seninle konu?mak istemiyorum" demi?tin ya o s?z tam iki senedir kulaklar?mda ??nl?yor. Ben senin i?in her?eyi g?ze alm??ken senin bu s?zlerin beni ?lmekten beter etmi?ti telefon kapand??? kendimden o kadar ?ok nefret ettim ki. Neden mi kendimden nefret ettim senin gibi birini nas?l sevebildim diye d???nd?m ve senin gibi birini niye akl?mdan ??kartamad???m gibi sorular tak?ld? kafama cevaplar? yoktu belkide vard? da ben bilmiyordum
Ka? gece sabahlara kadar uyumad???m? bir ben biliyorum. ka? gece sabahlara kadar i?ti?imi. Hani erkekler a?lamaz derler ya ka? gece sabahlara kadar a?lad???m? bir ben birde sahilde oturdugum banklar kayal?klar biliyor, sen iki sene boyunca her gece ?l?m? d???nmek nedir bilirmisin. Her gece ?lmeyi d???nmek hayattan kopmak ya?amak istememek ya?ad?g?n g?nlere lanet etmek, yemek masas?nda seni d???nmek ve her seferinde bir?ey yemeden a? kalkmak nedir biliyormusun...
Ben ?imdi yine seni d???yorum yine akl?mdas?n son bir mektup yazmak istedim neden yazd?m ni?in yazd?m bilmiyorum sadece yazd?m ama g?nderirmiyim bilmiyorum...

al?nt?d?r....

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Son Mektup coNrad 2 377 04-15-2022, Saat: 12:18 AM
Son Yorum: wildfang
  aşkıma son mektup mehmetkılıc 1 1,020 04-14-2022, Saat: 10:37 PM
  şizoFren Aşka Mektup/özledimmmmmmmmmm CeYDa HaNDe KeSiM 3 468 04-13-2022, Saat: 03:45 AM
  BiTmeyen SevGiye GiTsede GiTmeyen SevGiLiye.... €BeRimSin 8 816 04-09-2022, Saat: 07:12 PM
  SeVGiLiYe eRCi 6 377 04-08-2022, Saat: 09:26 PM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-03-2024, 08:10 AM