:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
b€n €rkek deiLiiiiiiMm!!! :D:D
PCKoPaT
yhaw aßi waLa ßenim daLga geçtiimi dü$ünCekLer $imdi Big GrinBig Grin
Âh be.
Ara
EndLess
PCKoPaT Adlı Kullanıcıdan Alıntı:yhaw aßi waLa ßenim daLga geçtiimi dü$ünCekLer $imdi Big GrinBig Grin

pckom esma senı soruyo nerde benımö hasın erkekım onu cok özledım dıyo naaptın lem kıza hasın erkek senı unutamamıs :yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim:
Ara
PCKoPaT
Serseri127 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:pckom esma senı soruyo nerde benımö hasın erkekım onu cok özledım dıyo naaptın lem kıza hasın erkek senı unutamamıs :yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim:
߀nde onu unutamadım oooof ooof Big Grin SeLAm SöLe Cool Big GrinBig Grin Tongue
Âh be.
Ara
ѕqρα кJмя
yaLan atıo erkek o :yikildim:
Ara
PCKoPaT
Sende mi ßrütüS Big GrinBig Grin
Âh be.
Ara
EndLess
PCKoPaT Adlı Kullanıcıdan Alıntı:߀nde onu unutamadım oooof ooof Big Grin SeLAm SöLe Cool Big GrinBig Grin Tongue

pckom az önce aradı gelsın yanıyorum dıyoı :yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim:
Ara
PCKoPaT
$$$$$ aZdı ßu kıZLarBig GrinBig Grin
Âh be.
Ara
EndLess
PCKoPaT Adlı Kullanıcıdan Alıntı:$$$$$ aZdı ßu kıZLarBig GrinBig Grin

yaa oglum ne yaptıysan gecen gece kıza :yikildim::yikildim::yikildim: telefonda anlatırken costu bana felan saldırcak dıye korktum ıllada pckom dıyo yaa:yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim:
Ara
PCKoPaT
aßi ßöLe $eLer forumda konu$uLmaS yırtarım o kıZın aaSını Big Grin kuLaaandan yemek yer heaAngry Big GrinBig Grin Tongue
Âh be.
Ara
EndLess
PCKoPaT Adlı Kullanıcıdan Alıntı:aßi ßöLe $eLer forumda konu$uLmaS yırtarım o kıZın aaSını Big Grin kuLaaandan yemek yer heaAngry Big GrinBig Grin Tongue

yaa pc kom bı daha su kıza fazla yuz verme :yikildim::yikildim::yikildim::yikildim: yada kocası dıgılmısın cak agzına ıkı tane :yikildim::yikildim::yikildim: özel hayatınızı herkese anlatmasın :yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim:
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-05-2024, 07:51 AM