:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Yorumsuz
UyuZBiShey
G?zlerimi Kapayacak Vakit Akl?ma Geliyor Ge?en Zaman... Seni D???n?yorum Saatlerce O S?k?c?, Kalabal?k Ve Bir Okadarda Yaln?z Olan Ko?u?umda .. Sonra.. birden Y?ld?zlara Tak?l?yor G?zlerim Uzaklara ?ok Uzaklara Gidiyorum.. Seni Tan?d???m anlara ... O H?r??n Ya?amlara... Elimde Art?k bir Resmin Bile Yok ve Ben Uyuyam?yorum .. R?yalar?mda da Olsa G?remiyorum SEN? ...Karamsarl?klar Etraf?mda Ve G?ne? Hi? Do?mayacakm?? Gibi ?imdilerde .. Ve Anl?yorum Vakit Gectik?e A?k Sadece ruhunun Cekti?i Ac?ym?? Birtanem .. Aglamak isteyipte A?layamamakm??... Sen Giderken Arkandan Bakmakm?? .. Geide Birakt?g?n Telefonumdamki Mesajlarm??..............?uan Hi?Bir?ey yapamamam??l???n Verdi?i duyguyla G?l?yorum... Son 363 G?n Ve Benim Son Birseyleri Bekleyi?im.... Art?k Hayat? Sevmeyecegim , Onunun Aptall?klar?n? izleyip Kahkahalarla G?lece?im .. Biraz Kendini Begenmi?lik Gibi Gelecek sana Bu Biliyorum ..... Belkide Ruhsuz Olan benimdir ....

Y?llar sonra Hat?rlanmak G?zeldir Ama G?zelin i?ine Balgam Kar??mam??sa ....
Ara
~N@rcicegi~
Yaa yazdiklarinin hepsini cok begendim. Herbiri birbirinden guzeller gercekten. emeklerine saglik
Ara
dygsz_cck
yorumsuz evt Big Grin
Ara
Tam1_MaynaK
Güüüsssseeel !!!
Ara
UyuZBiShey
Öleddirrrrrrrrr Big Grin
Ara
yalcin_33
ellerine saglık ...
Ara
ceremi
çok beğendim yüreğine sağlık canımmmmmmmmm....
Ara
eRCi
teşekkürler....
happy yeliz
emeğine sağlık çokk güzell SmileSmileSmile
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Yorumsuz 2 Shrewish 2 303 05-19-2008, Saat: 04:30 PM
Son Yorum: _BarBie_

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi