:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bu resmi çizen kişinin fobisi ne? kimse bulamamış.!
ѕqρα кJмя
Bir akıl hastası, bu resmi yapmış.Resim oldukça ünlü, ama nedeni ne yapanın akıl hastası olması, ne de nadir bir hastalığa yakalanmış olması.Resmi yapanın bir fobisi var, psikiyatri profesörü onlara bu resmi gösteriyor; dikkatlice bakmalarını, resimde hastanın fobisinin ne olduğuyla ilgili bir işaret olduğunu, bunu bulmalarını söylüyor. Verdiği ipucu da şu: "Ayrıntılara takılmayın, resmin bütününü görmeye çalışın. Eğer tüm cisimler kaldırılırsa resim neye benzer, onu düşünün."

Profesörün dediğine göre cevaba yaklaşanlar varmış, ama bulan daha yokmuş.

psih07bbv3ls2.jpg
Ara
rocker_nergiz
wallaha ben bişey göremedim ama bi akıl hastasının böle resim çizebildigine şaşırdımSad
Ara
bebiS
akıl hastası kış ı sefmio Big Grin
Ara
SeGmEn
bnce hayvnlara eziyet edilmesini yada karı
Ara
moby
kardesım cevabı sen bılıyomusun?... bılmıyosan ugrastırma bızı yaw..öss de bıle cevabı olmayan soruları cozmedık bız .. vaybe öss dedım de ne gunler dı onlar be ...
moby
buldum galıba kalp resmı cıkıyo ... beyaz bı kalp ortası bos ... asıkmıyım neBig GrinBig GrinBig Grin:
ѕqρα кJмя
y0k bLmiorm bnde Big Grin
Ara
bebiS
mert akıldan noksan birini bul o bilir
Ara
moby
akıldan noksan bırını bulması ıcın once akıldan noksan olması gerekıyo...Big GrinBig Grin
SeGmEn
karanlıkta olabilir herşey kaldırılırsa bişey olmaz gece kalır gecede olabilir
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Nasa'nın Çözemediği Gül Resmi acemhe 1 599 06-22-2010, Saat: 01:39 AM
Son Yorum: history
  Bu Resmi Yapan Amerikalının Elleri Felç Olmuş.. BiRiciGim 20 1,679 12-01-2009, Saat: 03:15 PM
Son Yorum: # Pè®iM§ii #
  Kanı ile Atatürk Resmi Çiziyor ÐŽeşaren 0 550 07-16-2009, Saat: 03:06 AM
Son Yorum: ÐŽeşaren
  İlköğretim kitabındaki soruyu kimse yanıtlayamadı...!! Yorgun Yürek 7 554 01-23-2009, Saat: 11:22 PM
Son Yorum: e_c_e_m
  12000 bin yıldır kalp resmi çiziliyor... Qetesh 6 870 04-09-2008, Saat: 01:18 PM
Son Yorum: ..TuuCe..

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-20-2024, 03:32 PM