:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
bi de !
By_FEDERAL
sanı ulkenın sorunları bıtmemıs adamlar hulya avsarın mayolu resımlerıni gosterıyorlar ya sankı haber deıl magazın bultenı .....Big Grin
Ara
Qetesh
[COLOR="Sienna"]bizim insanımızı alıştırdılar hülya avşarın mayolu resimlerine, artık hep hülya avşarın mayolu resimlerini istiyor ne yaparsın arkadaşım...
izlemeyelim öyle haberleri, magazinleri...
onlara prim vermiş oluyoruz...
[/COLOR]
Ara
PCKoPaT
Qetesh Adlı Kullanıcıdan Alıntı:bizim insanımızı alıştırdılar hülya avşarın mayolu resimlerine, artık hep hülya avşarın mayolu resimlerini istiyor ne yaparsın arkadaşım...
izlemeyelim öyle haberleri, magazinleri...
onlara prim vermiş oluyoruz...
ßrawo duyguLArıma terCuman oLdunBig Grin Seni Can-ı yürekten kutLuorum Big GrinBig GrinBig Grin Tongue
Âh be.
Ara
EndLess
PCKoPaT Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ßrawo duyguLArıma terCuman oLdunBig Grin Seni Can-ı yürekten kutLuorum Big GrinBig GrinBig Grin Tongue

:yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::kop::kop::kop::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim:
Ara
PCKoPaT
neBig Grin Gene koptu Big GrinBig Grin Tongue
Âh be.
Ara
Qetesh
[COLOR="Black"]pckopat arıza yaptırdın adamaBig Grin...
motoru yakacakTongue....
[/COLOR]
Ara
moby
bana dıyecek bısı kalmamıs ... arkdaslar tum noktalara ve tam anlamıyla parmak basmıslar ... tesekkurler bu hassas nokta ıcın ... kutlarım ... ve devamını dılerım...
PCKoPaT
ahhaha Big GrinBig Grin yhaw hade nerde ßöLe kıyıda kö$ede kaLmı$ konu warSa onu ßuLaLım ßöLe maGaZin konuLarı ßiSi ßoSarBig GrinBig Grin
Âh be.
Ara
Rüya Güzeli
pckopat-ım parmak basmışsın kaLdır parmaqını :yikildim:
Ara
PCKoPaT
Big Grin ne parmaqı Len Big Grin Aip oLyo Tongue
Âh be.
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi
  Tarih: 05-04-2024, 04:51 PM