:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
::: YoLuN AçıK oLSuN :::
:: CiMCiMe ::
Yolun açık olsun ey vefasız sevgili.
Arkana bakmdan git ve unut beni, özünden çıkart beni. Kısa bir yaşamışlığımız masalarda kalsın, sen güneşe yol al karanlıklar bana kalsın. Yolun açık, ,mutluluklar senin olsun.

Yalnız yağmurlu günlerde beni hatırla, güneşi gizleyen bulutlar ardından, seninle ağladığımız anları, çektiğimiz bizce imkansızlıkları ara sıra anımsa. Dökülen her yağmur damlasında gözyaşlarımın olduğunu unutma sakın.

Pişmanlıklarını tutuksuz yargıla benim için, yüreğindeki sevgiyi kilitleyen kelepçeleri çöz ve boşalsın öfken.Artık dönüşümü olmayan yollardayım çünkü aşk yolumuzu sen kendin elinle kapatın. Aşkın başkaydı gözlerindeki söylemler bambaşkaydı, ağlamalar göze toz kaçtı bahaneleriydi. Sözlerin Bukalemum rengindeydi yani çok değişkendin, sen bana vefasızlık ederken bile ellerin ellerimdeydi.

Birer Nisan yağmurunda birer yalancı bahardık, oysa sana nasılda inanmiştım! Saflığımı çoçukça bakışlarınla çaldın, masum gülücüklerimi hibe altına alarak...Oysa ben sana nasılda inanmıştım.Zaman; yaraların kabuk bağlamasına en iyi ilaçtır. Lakin sen sabırsızlıktan kaybettin.
Yolun açık olsun ey sevgili...
Ara
*fahriye*
Yalnız yağmurlu günlerde beni hatırla, güneşi gizleyen bulutlar ardından, seninle ağladığımız anları, çektiğimiz bizce imkansızlıkları ara sıra anımsa. Dökülen her yağmur damlasında gözyaşlarımın olduğunu unutma sakın.

yüreğine sağlık cnm...
Ara
Yorum için sağol canım...
Ara
Melek06
tskler canımSmileSmile
Ara
Ben teşekkür ederim canım..
Ara
InsensItIve
gercekten cok güzeldii
Ara
Qetesh
yüreğine sağlık çok güzeldiSmile...
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  YoLum Açık OLmayacak... €BeRimSin 7 559 04-14-2022, Saat: 05:59 PM
Son Yorum: wildfang
  bir a$k oLSun!!! €BeRimSin 6 371 04-13-2022, Saat: 03:04 PM
  Lanet Olsun! ÇiLeK 18 1,022 04-11-2022, Saat: 11:02 AM
  YoLun AÇık OLSun..! €BeRimSin 1 340 04-10-2022, Saat: 04:42 AM
  D€Lirm€min biL€ S€nLi bir Sebebi OLsun İsTiyoRum.. €BeRimSin 7 438 04-09-2022, Saat: 11:00 AM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-28-2024, 10:08 PM