:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Show Tv'nin son bombası ''GÜZEL ve DAHİ'' ek benim fikrim çok iğrençler
rocker_nergiz
Show tv'de şu anda canlı yayınlanan "Güzel ve Dahi" programını izliyorum,tüylerim diken diken oldu,bu kadar cahil kızı nasıl bir araya topladınız ?

Yayıncı kuruluşu buradan tebrik etmek istiyorum sadece göze hitap eden bir program yapmayı başarmışınız ama şunuda unutmayın her şey görsellik değildir,keşke bu kızları biraz test etseydinizde ortaya bu kadar komik görüntüler çıkmasaydı.

Oradaki bir çok kız ben manken'im diyor,mankenliğide bu kadar ayaklar altına aldırmayın,bu kızların hiç biri manken falan değil,manken olsalar en azından bir tanesini tanırdık bu kızlarımız olsa olsa manken olmayı arzu eden kişiler olabilir.

Ahmet Necdet Sezer,Turgut Özal,Semra Özal,Irak'ın başkenti vs vs bunları bilmeyen ve 18,20 yıl boş yere yaşamış kızları ekrana çıkartıp Türk seyircisini boş yere meşgul etmeyin,her şey rating değildir,seyircilerin sabrınıda dikkate alın.
Ara
!!!CeReN!!!
ay sana katılıyorum iğrençler ya insan kendini rezil etmek istese bu kadar edemezz bu programla birlikte şu aptal sarışınlara inanmaya başladımmm
Ara
'RapperLadys
çok salak bi programdı geçen sene yapıldı galibaBig Grin
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Ceyda Düvenci'ye güzel haber Hasretiim 2 547 04-07-2011, Saat: 05:37 PM
Son Yorum: YasSmin
  "Çok Güzel Yakalandık" Hasretiim 2 471 02-09-2011, Saat: 07:57 PM
Son Yorum: Hasretiim
  Flaş!.. Flaş!.. Flaş!.. Ferhat Güzel’e Meydan Dayaği!.. Melek06 4 866 04-22-2008, Saat: 10:53 PM
Son Yorum: Patikli_Penguen

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-04-2024, 09:27 AM