:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
gülen essek.:D:D:D:D
iLLeth.!
Deli olduğu söylenen bir padişah ferman salmış dört bir yana.
-"Eşeğimi güldürene bin altın vereceğim" diye. Ülkenin her köşesinden adaylar gelmiş uğraşmışlar, didinmişler ama bir türlü eşeği güldürmeyi başaramamışlar. En sonunda Nam-ı Kemal gelmiş eşeğin kulağına bir şeyler fısıldamış. Eşek başlamış kahkahalarla gülmeye. Nam-ı Kemal almış bin altını dönmüş evine. Eşek günler, haftalar hatta aylar geçtiği halde hala kahkahalarla gülmekteymiş. En sonunda padişah bir ferman daha yayınlatmış:
-"Eşeğimi ağlatana ikibin altın" diye. Yine ülkenin dört bir tarafından adaylar gelmiş ama eşeği bir türlü ağlatamamışlar. En sonunda Nam-ı Kemal gelmiş.
- Bizi eşekle yalnız bırakın, demiş. Ahırda geçen 1-2 dakikadan sonra eşek bağıra bağıra ağlamaya başlamış. Padişah ikibin altını verirken önce güldürmek, daha sonra ağlatmak için ne yaptığını sormuş. Cevap şöyle olmuş:
- İlk gelişimde eşeğe "Benimki seninkinden büyük" dedim, eşek gülmeye başladı. İkinci gelişimde ise çıkartıp gösterdim...

:yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim:
Ara
CReATuRE
Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin tşkler...
CaNaT
Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin tşklr
Ara
KoLera
HaHAhaHaa Big GrinBig GrinBig Grin t$kLr Big Grin
Ara
iLLeth.!
:yikildim:
Ara
Patikli_Penguen
:yikildim: :yikildim::yikildim: :yikildim::yikildim: :yikildim: Big Grin
Ara
bidely
:yikildim::yikildim:

tesekkurler
Ara
cehennem22
yikildim.gif yikildim.gifyikildim.gif yikildim.gifyikildim.gif yikildim.gif Big Grintşklr ortagım
Ara
ѕqρα кJмя
asafadadadajhacjkdh D:Big GrinBig Grind
Ara
_AL0n3_
:yikildim::yikildim::yikildim:
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Yalancı eşşek :D AfrâsyâB 14 973 05-10-2008, Saat: 06:20 PM
Son Yorum: AfrâsyâB

Hızlı Menü: