:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
:: BeÄžeNMeNiZ uMuDuYLa ::
EndLess
Unutulduğunu sandığım her dakikam seni düşünmekle geçti yokluğunda. Ne kadar istesemde arayamadım, istemediğini düşünerek. Sanki anlamsız olan her şey beni buldu sensiz. Benim için mutluluğun anlamı sendin. Dön ve bana hayat ver. Ben bitmeden beni bul. Hiçbişey için ne olursa olsun mecbur değiliz ayılmaya…

bu söz guzelmıs cımcıme tesekkurler

Ara
:: CiMCiMe ::
Serseri127 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Unutulduğunu sandığım her dakikam seni düşünmekle geçti yokluğunda. Ne kadar istesemde arayamadım, istemediğini düşünerek. Sanki anlamsız olan her şey beni buldu sensiz. Benim için mutluluğun anlamı sendin. Dön ve bana hayat ver. Ben bitmeden beni bul. Hiçbişey için ne olursa olsun mecbur değiliz ayılmaya…

bu söz guzelmıs cımcıme tesekkurler

Ben teşekkür ederimm..
Ara
hür general
paylasımın için sag ol..
Ara
:: CiMCiMe ::
Rica ederim...
Ara
HÜDANUR
Emegine Saglik
Ara
Seyduna
Veda etmek zordur ayrılıklarda, Aslında söyleyecek çok şey vardır... Ama susarsın, oysa yüreğin feryad eder, Çırpınır gitme dercesine... Gözyaşlarını içine akıtırsın, yutkunursun Boğazında düğümlenir söyleyeceğin son sözler. (Gözlerinin içine bakarsın son kez...hadi sevdiğini söyle ve öyle çek git hayatımdan. Yıllardır içimde beslediğim,büyüttüğüm sevdamın umudu olacak işte o zaman mutlu olacağım) Hafif bir gülümser söylediğimi anlamış, Ama kaileye almayacak bir tavırla. Ve son vedasını eder. Güle güle umudum...
çOK hoştu eline koluna sağlıkk
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-09-2024, 08:51 AM