:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
sıradaki erkekler...hehehe ;)))))
pum'um
Yeryüzündeki herkes ölür ve Tanrı'nin huzuruna çıkarlar... Tanrı der ki: "Erkekler 2 sıra olsun, bir sırada kadınlar tarafından yonetilen erkekler, diger sırada karılarını yöneten erkekler.. Ayrıca bütün kadınları cennete aldım onlar meleklerle birlikte gidicekler şimdi..." Böylece kadınlar gittikten sonra Tanrı erkeklerin karşısına geçer... Bir bakar ki karıları tarafından yönetilen erkeklerin sırası 100 km.den uzun... ama karılarını yöneten erkeklerin sırasında sadece bir adam duruyor... Tanrı diğer sıradakilere çok kızar "Kendinizden utanın!! Sizi bu dünyada güç ve idarenin temsilcisi olarak yarattım ve şuraya bak, hepiniz güçsüz karaktersiz 100 km.lik bir sıra olmussunuz... Bakın bir tek erkek kulum şu yan sırada tek başına gururla dikiliyor... Ondan ders alın!!! Oğlum,sen anlat bunlara, sen ne yaptın da "karısını yöneten erkekler" sırasında bir tek sen oldun????" Ve adam cevap verir: "Bilmem... karım bana burda durmamı söyledi":yikildim::yikildim::yikildim::teytey::teytey:
Ara
iLLeth.!
bnce hiçde gusel diil yaratıcımız olan ALLAH ı kişilestirmesek ve onu en yuksek mertebede olduunu unutmasak ayrıca bu tur seylere kullanmasak daa ii olur bnceSmile
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Bütün erkekler aynısınız :)) YasSmin 0 381 05-21-2011, Saat: 12:16 PM
Son Yorum: YasSmin
  Yöneten Erkekler yalan dünya 0 327 10-08-2010, Saat: 12:34 PM
Son Yorum: yalan dünya
  Bütün Erkekler Aynıdır Temel Dışında :D Yorgun Yürek 5 448 02-25-2009, Saat: 11:43 PM
Son Yorum: Qetesh
  Erkekler Karatas 0 427 08-27-2006, Saat: 10:15 PM
Son Yorum: Karatas

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-05-2024, 04:37 AM