:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Forumun en leri
EndLess
oLsa BıLe banLamam kı Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin:
Ara
€BeRimSin
€n beni Banla nolur tanıdaklarına söyle çok kötü birisi de Big Grin
EndLess
Dur Yargıca sölımBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin Sever benı banLar belkı sneı TongueTongueTongueTongue:
Ara
€BeRimSin
Serseri127 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Dur Yargıca sölımBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin Sever benı banLar belkı sneı TongueTongueTongueTongue:

O yapmaz ki ..

Kaç gündür yöneticilerle irtibata geçmek istiyorum işleri var bi konuşamdık gitti ..
EndLess
Hepsı böLe bunALrın yaw LAzım OLdukALrında Ortada BuLamassın ne bıcım yonetıcı bunALr Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin
Ara
€BeRimSin
Serseri127 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Hepsı böLe bunALrın yaw LAzım OLdukALrında Ortada BuLamassın ne bıcım yonetıcı bunALr Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin

Du sen hakaret etme ben edeyimde askıya alsınlar beni Big Grin
EndLess
Terbıyesız herıfLEr Uyeye Saygıda Yok BunLarda Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin:d
Ara
€BeRimSin
Serseri127 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Terbıyesız herıfLEr Uyeye Saygıda Yok BunLarda Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin:d

aahahahahhaahh Big Grin Pis herifler Big Grin
EndLess
BunLArın Bı kacını taksımde sallandırcan bak bı daha forumdan ayrılıyolar mı uyey saygı gerek demı aaaBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
Ara
€BeRimSin
Serseri127 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:BunLArın Bı kacını taksımde sallandırcan bak bı daha forumdan ayrılıyolar mı uyey saygı gerek demı aaaBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin

Şişşttttt Big Grin Serseri olmuyoo deme öyle, yoksa benim yerime sen banlanacan ...

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  ?nl?leri yak??t?ral?m evlendirelim Rüya Güzeli 1 608 04-06-2022, Saat: 12:44 PM
Son Yorum: wildfang
  Üstteki Sen bu Forumun ?? _AL0n3_ 182 7,688 02-25-2014, Saat: 10:27 AM
Son Yorum: Xesar
  Forumun olmazsa olmazları dj_FoRzA 239 7,524 03-13-2012, Saat: 06:32 AM
Son Yorum: Av.bey
  Sen Bu Forumun..... deli-kı@z 83 3,823 02-05-2011, Saat: 12:38 PM
Son Yorum: history
  forumun çiftleri??? ceylan gözlü1 29 2,272 03-03-2010, Saat: 03:32 AM
Son Yorum: _NaSuaDa_

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-20-2024, 08:29 AM