:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Forumun en leri
YARGIÇ
Firari Fırtına Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Ahh o özlemler ...

Dile gelir ama duygu yüküyle , birde gözler pusulanır sanki . İyisi özlemler yüreğimizde hep olsun , bu sevginin ana kaynağıdır . Güzel kardeşimi seviyorum ben , yok ötesi bunun .

Sevg ...

Sevgi karşılıklıdır abicim...Sen sevgi rüzgarı ol ben sevda ateşi sen estikçe ben çoğalayım ben çoğaldıkça sen es sarsın dünyayı sevgi rügarı sevda ateşi dostluk ve kardeşliğin gerçek yüzleri....
Ara
PCKoPaT
AqLamak iStiorum Sayın SiyirCiLer :'( Big GrinBig Grin
Âh be.
Ara
Rüya Güzeli
PCKoPaT Adlı Kullanıcıdan Alıntı:AqLamak iStiorum Sayın SiyirCiLer :'( Big GrinBig Grin
qözyaşı ßazen keLimeLerin sakLı oLduqudur :tolga:

(Firari Fırtına aßi kusura ßakma Big Grin)
Ara
PCKoPaT
Ruya güSeLi ii miSin Cnm Big Grin
Âh be.
Ara
Firari Fırtına
YARGIÇ Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Sevgi karşılıklıdır abicim...Sen sevgi rüzgarı ol ben sevda ateşi sen estikçe ben çoğalayım ben çoğaldıkça sen es sarsın dünyayı sevgi rügarı sevda ateşi dostluk ve kardeşliğin gerçek yüzleri....

Firari olan yüreklerin fırtına ya kapılması endişelidir . Her esişe her gönül dayanmaz . Dayanırsa kardeş dayanır . Sevda ateşi yana dursun ki esmeler çoşa çoşa olsun ...

Sevg ...
Ara
Firari Fırtına
Rüya Güzeli Adlı Kullanıcıdan Alıntı:qözyaşı ßazen keLimeLerin sakLı oLduqudur :tolga:

(Firari Fırtına aßi kusura ßakma Big Grin)

Bu güzel cevap onur verici , sevindirici ... Bazen gözyaşları gizli birer cümlelerdir . Saklıdır ama yürekdedir .

Sevg ...
Ara
YARGIÇ
Firari Fırtına Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Firari olan yüreklerin fırtına ya kapılması endişelidir . Her esişe her gönül dayanmaz . Dayanırsa kardeş dayanır . Sevda ateşi yana dursun ki esmeler çoşa çoşa olsun ...

Sevg ...

Es fırtına es eski saralım dünyayı biter belki birgün insanlığın sevgiye karşı olan öfkesi.Bu beden nefes aldıkça varolması gerekenler yerinden kopmayacaktır.Dilerim birgün bu ateşe düşmanlarda odun atar...
Ara
Firari Fırtına
YARGIÇ Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Es fırtına es eski saralım dünyayı biter belki birgün insanlığın sevgiye karşı olan öfkesi.Bu beden nefes aldıkça varolması gerekenler yerinden kopmayacaktır.Dilerim birgün bu ateşe düşmanlarda odun atar...

Duygusuz olan duygulu yürekler buna destek olacaklardır . Buna inanıyor , dostlara güveniyorum .

Sevg ...
Ara
Rüya Güzeli
Firari Fırtına Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Bu güzel cevap onur verici , sevindirici ... Bazen gözyaşları gizli birer cümlelerdir . Saklıdır ama yürekdedir .

Sevg ...
KatıLıyorum. :tolga:
Ara
Firari Fırtına
Rüya Güzeli Adlı Kullanıcıdan Alıntı:KatıLıyorum. :tolga:

Teşekkür ederim ...
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  ?nl?leri yak??t?ral?m evlendirelim Rüya Güzeli 1 615 04-06-2022, Saat: 12:44 PM
Son Yorum: wildfang
  Üstteki Sen bu Forumun ?? _AL0n3_ 182 7,718 02-25-2014, Saat: 10:27 AM
Son Yorum: Xesar
  Forumun olmazsa olmazları dj_FoRzA 239 7,636 03-13-2012, Saat: 06:32 AM
Son Yorum: Av.bey
  Sen Bu Forumun..... deli-kı@z 83 3,885 02-05-2011, Saat: 12:38 PM
Son Yorum: history
  forumun çiftleri??? ceylan gözlü1 29 2,336 03-03-2010, Saat: 03:32 AM
Son Yorum: _NaSuaDa_

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-30-2024, 09:59 PM