:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
:: BiT Ki BiR YaLaNıNı DaHa GöReYiM!! ::
:: CiMCiMe ::
Tam "hayata tutundum" derken biryerde tökezlemek…

Acı bir haberle yıkılmak!

Ölmeyi istemek… Bir saniyeliğine ölümü seçmek…
"Geçer" demek anlamsızdır artık. Havaya karışmak, denize karışmak, herşeye ’elveda’ demek…
Bıraksalar da o göğe çıkan halimde bir kanatlarıma bakabilsem artık var mı yok mu. Bıraksalar da gitsem artık en çabuğundan. Bıraksalar da ağlayabilsem artık içimden geldiği kadar. Bıraksalar da rol yapmayı bırakıp acımı yaşayabilsem artık kendimce. Bıraksalar da bir gece sokağa çıkıp "yeter" diye bağırabilsem avaz avaz. Bıraksalar da gitsem artık buralardan. Bıraksalar da zorla yemesem, zorla içmesem bu yalan herşeyi devam ettirebilmek için. Bıraksalar da doya doya akıtsam gözyaşlarımı kırık kalbime. Bıraksalar da titreyen ellerimle gömsem bütün somut anıları ya toprağa ya denize. Bıraksalar da…
En amaçsız zamanlarda bile tutunacak birşey vardır değil mi hayatta? ’Hiç yoktan şunun için yaşamalıyım’ dersin. O sebep bile yalandır. Yaşanası o sebep bile olmasa da olur. Nasıl olsa kendini yaşatacaktır o sebep. Sen olsan da olmasan da…
Hayat! Sana söylüyorum…
Yalansan eğer, tuzaksan eğer, geçip gidiyorsan eğer durma! Bit ve git! Bit de sonunu görelim. Meydan okuduğun tesadüf eziyetlerin kırılan hayali kanadıma bir yeni acıyı daha eklemeden bit artık.
Bit ki bir yalanını daha görmeyeyim…
Ara
pum'um
teşekkürler cimcime yüreğin dert görmesin...
Ara
cadım_
guzeldii saol
Ara
lazmurat
Tam "hayata tutundum" derken biryerde tökezlemek…

cok guzel kopyalayan ellerine saglikkkkkkk
Ara
:: CiMCiMe ::
teşekkür ederim hepinize yorumlarınız için..
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Bir kez daha gitti elim telefona eRCi 18 1,514 04-15-2022, Saat: 12:58 AM
Son Yorum: wildfang
  Bir kez daha cantanesi.... YARGIÇ 18 919 04-06-2022, Saat: 08:07 AM
  Daha ad?n? biLe biLmediqim adam... in_love_girl 2 570 04-04-2022, Saat: 09:12 PM
  Daha iyilerine ulaşabilmek umuduyla tekrar yazıyorum. asi_ve_mai 10 1,303 11-13-2015, Saat: 11:59 AM
Son Yorum: acemhe
  Bir daha dünyaya gelmek... Xesar 7 639 12-19-2013, Saat: 11:00 PM
Son Yorum: acemhe

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-05-2024, 02:58 PM