:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
arkadaşlar sizce bu forum sitelerinde iyi dostluklar kurulabilirmi
colito
ama sanal dostluğun dışına çıkılarak eve gidip gelme işte vs. olurya arkadaşınla bir yerlere gidersin o şekilde.....:??
Ara
korkusuz
evet neden olmasın dostluk her yerde kurulabilir ama aşırıya kaçmamak ve dostlugu uzecek şeylerde bulunmamakl
Ara
colito
eet korkusuz çok haklısın ama insanlar sanal alemde yüzyüze oldugu gibi olmuo ya
o yüzden sölüorum bazıları hep yalan sölüo zaten herşeyini adını bile yani böle bu işler hep yalan dünyası gibi gelio bu sanal alem bana...
Ara
lazmurat
Hosgeldinnn Siteyeeeeeeeee
Ara
korkusuz
colito Adlı Kullanıcıdan Alıntı:eet korkusuz çok haklısın ama insanlar sanal alemde yüzyüze oldugu gibi olmuo ya
o yüzden sölüorum bazıları hep yalan sölüo zaten herşeyini adını bile yani böle bu işler hep yalan dünyası gibi gelio bu sanal alem bana...

EVET HAKILSIN SEN HERKES YALAN SÖYLUYOR KİMSE KİMSEYE ARTIK İNANMIYOR
Ara
lazmurat
korkusuz Adlı Kullanıcıdan Alıntı:EVET HAKILSIN SEN HERKES YALAN SÖYLUYOR KİMSE KİMSEYE ARTIK İNANMIYOR

DOGRU DİYON JETLİİİ HAYAT PALAVRA BİZDE YALAN LAR
Ara
ÇiLeK
evett zor oluyo biraz ama oluyo....zaten artık insanlar normalde bile inanmııyolar...

AMA BEN ARKADAŞLIGII EDİNDİMM HEMDE BU SİTEDEN YALANSIZZ TERTEMİZZ VE ONU ÇOK SEVİYORUMM ÖMRÜMÜN SONUNA KADAR ONUNLAA GRŞÜCEMM BİTANESİ SEN KENDİNİ ÇOOK İYİ BİLİYOSUNNSmile
Ara
colito
valla çilek helala olsun sana eğer gerçek bir arkadaşlık edindiysen ama bu sanal alemde çok zorrrr hemde çook ya millet 17 yaşında dioki ben 22 yaşındayım ya söle ne olcak 17 yim de. ne olcak forsunmu gider....
Ara
CaNaT
valla benim çok ii dostalrım oldu b usitede buraya gelmeden önce sorsanız belki hayır derdim ama gerçekten ii dostluklar oluyormuş sanaldanda olsa
Ara
korkusuz
valla bencede 15 yaşında diyor 25 ten çıkıyor yalan çöok olmuşl ama guvenilir insan az bence
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  slm arkadaşlar siteniz güzelmiss seriouSSamet 16 589 04-15-2022, Saat: 03:46 AM
Son Yorum: wildfang
  slm arkadaşlar nasılsınız ^^BY-GEZEGEN 7 309 04-14-2022, Saat: 02:41 AM
  Merhaba arkadaşlar... <<MaybeOneDay>> 26 1,381 04-13-2022, Saat: 11:52 AM
  slm arkadaşlar semihh 37 972 04-13-2022, Saat: 10:03 AM
  arkadaşlar jnm sıkılıo az sohbet edelim warmısınız? rockçı/kız 74 2,737 04-13-2022, Saat: 06:55 AM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-21-2024, 08:25 AM