:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
AŞIK olmak yok :):)
Qetesh
[COLOR="Black"]yok ablacım yaf...wallah atilla abimin suçu yoktuBig Grin...
bütün suç faruk abininBig Grin
[/COLOR]
Ara
CaNaT
Qetesh Adlı Kullanıcıdan Alıntı:yok ablacım yaf...wallah atilla abimin suçu yoktuBig Grin...

öle tabi ya ati ta oralardan sibel e şiir ısmarladı yani
buda dikkate alınacaktır eminim SmileSmileSmile
Ara
TutkuM
Qetesh Adlı Kullanıcıdan Alıntı:yok ablacım yaf...wallah atilla abimin suçu yoktuBig Grin...
yok ben duydum duyacağımı niye orda ısrarla kalmasının sebebi belli oldu :diksin::diksin::diksin:
Ara
CaNaT
sibel Adlı Kullanıcıdan Alıntı:yok ben duydum duyacağımı niye orda ısrarla kalmasının sebebi belli oldu :diksin::diksin::diksin:

oy oy oyy aman deyim ya
Ara
EndLess
sibel Adlı Kullanıcıdan Alıntı:yok ben duydum duyacağımı niye orda ısrarla kalmasının sebebi belli oldu :diksin::diksin::diksin:

abla bens enın yerınde olsam bunun ıntıkamını alırım yanı ona öle bı ceza verırdım kı bı daha yanımdann ayrılamaz dı :yikildim::yikildim::yikildim::yikildim:

ama tabı yınede senın bılcegın bı ıs :yikildim::yikildim:
Ara
CaNaT
Serseri127 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:abla bens enın yerınde olsam bunun ıntıkamını alırım yanı ona öle bı ceza verırdım kı bı daha yanımdann ayrılamaz dı :yikildim::yikildim::yikildim::yikildim:

sende ver çoskuyu ver çoskuyu
Ara
EndLess
canat Adlı Kullanıcıdan Alıntı:sende ver çoskuyu ver çoskuyu

abı olayı yaratan sızsınız bızde eglenelım dımı SadSadSad
Ara
Qetesh

[COLOR="Black"]abla sen ciddi değilsin dimi..
bak biz burada espri yapıyoz...istersen rapor bile veririm baştan sona yaptıklarımız hakkında...
[/COLOR]
Ara
TutkuM
Serseri127 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:abla bens enın yerınde olsam bunun ıntıkamını alırım yanı ona öle bı ceza verırdım kı bı daha yanımdann ayrılamaz dı :yikildim::yikildim::yikildim::yikildim:

alcam zatenn ya gelsin yoldaymışş şaka bir yana aşkım öle bişey yapmazz Confusedmiley17:
Ara
EndLess
sibel Adlı Kullanıcıdan Alıntı:alcam zatenn ya gelsin yoldaymışş şaka bir yana aşkım öle bişey yapmazz Confusedmiley17:

yapmaz tabı abla ben herkesten beklerım ama atılla abı yapmaz yanı Confusedmiley17:Confusedmiley17:Confusedmiley17:
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Aşık olmak isteyen ? riukeen 32 1,532 08-17-2008, Saat: 01:09 AM
Son Yorum: pckopatH keDü

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-18-2024, 11:26 PM