:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Erzurum mezbahası manyak bişey okumadan geçme..... :) +15
laneth
30 lu yaşlarında bir adam hayatta elde edebileceği her şeye sahipmiş ailesine ben artık ewlenmek istiyorum demiş, tamam demişler sana bir kız bulalım helal süt emmiş ve bulmuşlar neyse adam ewlenmiş düğün bitmiş yatak odasına girmişler;
-karısı hadi ışıkları kapat demiş,
--adam hayır demiş, benim seni kontrol etmem lazım diyerek,çaşafı kaldırıp bakmış ama karısı kız değilmiş bunu öğrenince üstünü giyinmiş sabaha kadar uyanık beklemiş,
ve kızın ailesine durumu anlatıp ewli kalamayacağını söylemiş ve boşanmışlar.

---Adam bu sefer bir başka kız daha bulmuş ve bu sefer herşeyi anlatmış en başında bakın benim hayatta istediğim her şeyim war kızınızı en iyi şekilde yaşatırım fakat tek şartım war ben hiç el sürülmemiş bir kadın ile ewlenmek istiyorum demiş, kızın ailesi önce şaşırmış ama çabuk atlatmışlar herhalde canım kimse el sürmedi tabi demişler ve düğün hazırlıklarına başlamışlar......

---Düğün günü yaklaşmış ve kız bakir değilmiş bunu ilk olarak amcasına sonrada teyzesine söylemiş derken bütün aile öğrenmiş we ne yapacaklarını düşünmeye başlamışlar en sonunda zamanın en iyi kadın doğum kliniğine gitmişler ve durumu anlatmışlar doktor tamam hallederiz kimse anlamaz demiş ama bir sorun war sadece Erzurum'da yetişen bir keçi war bize onun canlı halinden alınmış bir parça derisi lazım demiş, aile anlam weremeden Erzurum'a gitmiş we keçi'yi bulup doktora getirmişler doktor tamam demiş siz çıkın sadece kız kalsın ben 1 saate kadar ameliyatı bitiririm demiş ve keçinin derisinden bir parça zar almış, ameliyattan çıkmış ailesine tamam herşey mükemmel artık kızınız herşeyiyle tam bir kız demiş........

---düğün günü gelmiş tam nikaha gidecekler damat bir dakika demiş önce doktora gidiyoruz ve kızı alıp doktora gitmişler doktor çok ünlü bir profesör müş neyse kız üstünü çıkarmış doktor muayne'ye başlamış uzun bir sessizlikten sonra....

---profesörden bir ses hemşire kızım bana bir mercek getir demiş......

---kısa bir ara baktınkan sonra........

---Allah Allah kızım bana daha büyük bir mercek getir demiş.........

---uzun bir sessizlik'ten sonra tekrar bir ses daha şaşkınlık içinde Allah Allah, Allah Allah ........

---en sonunda profesör hemşireden kızım mikroskopu getir demiş, neyse hemşire mikroskopu getirmiş ve tekrar profesör dehşet içinde Allah Allah diyerek damat'a dönmüş tamam endişelenmeyin bir sorun yok kız tam olarak kız ama,

---ben 40 senelik doktorum böyle bir şey ilk defa görüyorum demiş herşey normal hatta hiç zarar bile görmemiş doku ama şurda mikroskoptan bakınca sol köşede Erzurum Mezbası yazıyo onun ne olduğunu çözemedim demiş........
Ara
CReATuRE
ehuehueueueuheuhu süper yafff Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
iLLeth.!
muhahahahahahahahahahah suppersinn yaffffffBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
Ara
ѕqρα кJмя
DBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin:

loL xD
Ara
usescrt
hehehe guzeldi tskler Wink
Ara
MrT24
:d:d:d:d:d:d:d:d:d:d:d:d
Ara
MrT24
gülmekten doğru dürüst ifade bile yollayamadım yaf Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
Ara
qisemm
:d:d:d:d:d:d:d
Ara
qisemm
off bndeee:yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim:
Ara
hatice
Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin saol
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi