:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ilginc +18
soyle
17 ya??ndaki bir k?z?n karn? yava? yava? ?i?meye midesi bulanmaya ba?lam?? ve ailesi bu durumda k?zlar?n?n hamile olmas?ndan ??phelenerek k?za bask? kurmaya ba?lam??lard?r.. kimden bu ?ocuk , nas?l b?yle bi?ey yapabillirsin vs. ama k?z ?srarla hamile olmad?g?n? olmay?yacag?n? kimseyle birlikte olmad?g?n? s?yler. bunun ?zerine al?r k?zlar?n? doktorA g?t?r?rler ve doktorda k?z?n gercekten hamile oldugu ortaya ??kar.. k?ye geri d?nen aile sinirden kudurmakta ve k?za bu ?ocugun kimden oldugunu sorarak ??renmek isterler ama k?z ?srarla bu imkans?z ben kimseyle birlikte olmad?m cevab?n? verir.. bunun ?zerine aile meclisi toplan?r ve 20 ya??ndaki abisinin k?z? ?ld?rmesi karar? al?n?r.. abisi k?z? evdeki av t?fegi ile vurarak g?z?n? k?rpmadan ?ld?r?r ve gider jandarmaya teslim olur ama aile bu i?in pe?ini b?rakmay?p k?z?n kimden hamile kald?g?n? ??renmek isterler bunun i?in DNA testi yapt?rmak ister ufak olan k?yde bi ?ok delikanl?dan ve adamdan DNA testi i?in kan ?rne?i al?n?r ve sonu? al?namaz ve abisindende kan istenir sonu? korkun?tur.. k?z abisinden hamile kalm??t?r.. Abisi bunu ??renince bunun imkans?z oldugunu b?yle bi?ey olam?yacag?n? s?yler ama eve yollanan bilirki?i heyeti bu olay?n nas?l olabilece?i hakk?nda evde incelemelere ba?larlar ve ??yle bi sonuca var?rlar..BANYO UFAK VE OTURARAK YIKANMAK ???N TEK B?R TABURE VARDIR, AB? ?LK OLARAK BANYOYA G?RM?? VE ?IKMADAN ?NCE MASTURBASYON YAPMI?, SPERM?N?N B?R M?KTARI O TABUREYE BULA?MI? VE KIZ AB?S?NDEN SONRA BANYO YAPMAK ???N BANYOYA G?RM?? O TABUREYE OTURMU?TUR VE B?YLEL?KLE AB?S?NDEN HAM?LE KALMI?TIR.. AB?S? 7 YIL HAP?S YATTIKTAN SONRA GELEN AFLA SELBEST KALIR K?Y?NE D?NER VE AYNI S?LAHLA KEND?N? VURARAK ?LD?R?R..
Ara
merve
Allah böle bişi vermesin yaSad
Ara
buse38
allah kimsenin başına vermesin yazık yaa....
Ara
isyanbitmez
komik bu ya. ama trajedi. birleşince de bu oluyor. trajikomik. abisi çok çılgınmış........
tugba
çok üzücü yaSad
Ara
GeCe_G?zL?
böyle bişeyin gerçekleşebilecegini daha önce duymutum .gerçekten acı verici bi olay yazık
kankiler
ay allahım ya cok kotu o durumda olmak yazık ya of üzüldüm ne gunahı vardı o kızcazın
Ara
g?ltenn
Ay Allahim Ya Nekedr Kotu Bisey Allah Kimsenin Basina Vermesin
Ara
GEN? KAPTAN
Sabir Lazim Bana Sabredeceyİm Zor Olacka Elvet ÜzÜleceyİm Elbet Baskalarini Sevİp Hak Ettİgİmgİbİ Sevİlecegİm Sabir Lazim Bana Sabredeceyİm
Ara
GEN? KAPTAN
Bosversene Kiz Her Halti Yemİs Ne Olacak Son Bellİ
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  dünya kayıtlarına geçmiş en ilginç ölüm soyle 7 984 04-14-2022, Saat: 05:49 PM
Son Yorum: wildfang
  ılgınc Gulguzeliii 5 733 04-13-2022, Saat: 11:51 PM
  ılgınc Gulguzeliii 5 655 04-13-2022, Saat: 11:50 PM
  Geceleyin Odaya Giren Kişiler(İlginç) soyle 6 742 04-07-2022, Saat: 10:31 PM
  :ss ilginc soyle 2 498 03-31-2022, Saat: 03:43 PM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-27-2024, 02:06 PM