:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
senİ seViYoruM
kaanbaskan
yıldızlar suskun bu gece sessizlik var terk edilmiş bir sehir gibi yüzümü duvara her çevirişimde hayalin gelir gözüme hayaline sarılırım her gece gecelerimle aglarım sensizligime ayrılık sarkısı sesizce mırıldanır kulagıma suskunlugum sensizliktendir bu caresizce cırpınısım kirpiklerim yavasca ıslanır yanagımdan süzülür göz yaşlarım kalbime unutulmus siirler canlanır dilimde söylenmesi gereken türküler ve bir türkü misali yanlızlıgıma soylerim seni siirlerime okurum hayalinle avuturum yüregimi umutsuzluk sarar dört bir yanımı sensizlik acıtır deli gönlümü bukadar agırmıydı sevgiyi buyutmek sensizlik bukadar acımıydı seviyorum gülüm hep senle yasayacak yuregim seni bekliyecek gözlerim seviyorum gülüm kim nederse desin umrumda degil seviyorum herkese inat seni GÜLÜM....!!
Ara
CaNaT
Teşekkürler Dostum Yüreğine Emeğine Sağlik
Ara
kaanbaskan
saol dostum..
okumanız yeterli
Ara
Qetesh
Alıntı:yıldızlar suskun bu gece sessizlik var terk edilmiş bir sehir gibi yüzümü duvara her çevirişimde hayalin gelir gözüme hayaline sarılırım her gece gecelerimle aglarım sensizligime ayrılık sarkısı sesizce mırıldanır kulagıma suskunlugum sensizliktendir bu caresizce cırpınısım kirpiklerim yavasca ıslanır yanagımdan süzülür göz yaşlarım kalbime unutulmus siirler canlanır dilimde söylenmesi gereken türküler ve bir türkü misali yanlızlıgıma soylerim seni siirlerime okurum hayalinle avuturum yüregimi umutsuzluk sarar dört bir yanımı sensizlik acıtır deli gönlümü bukadar agırmıydı sevgiyi buyutmek sensizlik bukadar acımıydı seviyorum gülüm hep senle yasayacak yuregim seni bekliyecek gözlerim seviyorum gülüm kim nederse desin umrumda degil seviyorum herkese inat seni GÜLÜM....!!

çok güzel tşklerSmile
Ara
kaanbaskan
asil Ben Teşekkür Ederim

kaanbaşkan
Ara
laneth
paylasım içim saol güzeldi
Ara
kaanbaskan
tşkürler.....
Ara
:: CiMCiMe ::
suskunlugum sensizliktendir bu caresizce cırpınısım kirpiklerim yavasca ıslanır yanagımdan süzülür göz yaşlarım kalbime unutulmus siirler canlanır dilimde söylenmesi gereken türküler ve bir türkü misali yanlızlıgıma soylerim seni siirlerime okurum hayalinle avuturum yüregimi umutsuzluk sarar dört bir yanımı sensizlik acıtır deli gönlümü bukadar agırmıydı sevgiyi buyutmek sensizlik bukadar acımıydı

çok güzel ya yüreğine sağllık...
Ara
kaanbaskan
o sizin güselliğiiz..... beğenmene sewindim
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  seni özlüyorummm... €stapitipiti 4 477 04-15-2022, Saat: 04:15 AM
Son Yorum: wildfang
  **Seni Seviyorum Masal Yüzlü** MasaL_perisi 20 1,021 04-14-2022, Saat: 08:27 PM
  Seni Yok SaydıM Masal_yuzLu 13 881 04-14-2022, Saat: 05:21 PM
  Seni Yok SaydıM--- ÇiLeK 9 390 04-14-2022, Saat: 09:47 AM
  Gittin Ama Bilki Seni Unutmadım ...! DarkLady 3 328 04-14-2022, Saat: 07:13 AM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-17-2024, 11:06 PM