:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Hayalim Bu Değildi..
YasSmin

Ben yaşlanınca torunlarıma sana nasıl aşık olduğumu anlatacaktım. senin için ne kadar değiştiğimi gururla anlatıp onlara aşkı öğütleyecektim..

Mesela uzun yıllar huzurla kollarında uyuyacaktım.. sana kızınca bakkal listesinde bilerek birşeyleri unutacaktım. sen şimdi geldim niye söylemedin diye mızmızlanacaktın Ben şımarıkça unutmuşum diyecektim.

Mesela her yaz kıyafet kavgası yapacak ve buna kızacaktım..

Mesela kızımıza senden gizli çarşı izinleri verecektim, geç kalmasın senden erken gelsin diye camlarda bekleyecektim.

Ondan da önce mesela ben hamileyken sana ayaklarımı ovduracaktım..

Bana kızdığın zamanlar duş alıp saçlarımı kim tarayacak diye soracaktım..

Ben seni her gün öpebilmeyi hayal etmiştim. seninle her gün gülüşmeyi, her gün koklayabilmeyi..

Artık anlamsız hepsi, sen beni görmek bile istemezsin değil mi? beni tanıdığına da pişman mısın peki?

Gidiyorum, karşılaşmayacağız, seni hatırlatmayacak sokaklar.. beni evimde hatıralarımla bırakıp tertemiz lekesiz hayatına devam etmiştin ya, bende ayak izlerimizi sana emanet ediyorum şimdi. kalan son anılar, oturulan cafeler, gidilen sinemalar, buluşulan köşeleri sen sakla, ben de tertemiz günleri hak ediyorum çünkü..

Gidiyorum, son nefesimde adını anacağımı bilerek.. içimden içim kopa kopa gidiyorum.. söyle bakalım bu da bi çeşit cehennem değil mi?

Ben, otobüsümün yolunu kesecek cesur adamı hayal etmekten vazgeçtim, sadece yıllar sürse bile bir gün bana beni istediğini söylemeni beklemeye gidiyorum.
aynı göğün altında olacağız ya hem.. ne farkeder değil mi?

[Alıntıdır - Konuyu arattırdım ama aynısı varsa silinebilir Smile ]
Ara
# Pè®iM§ii #
Mina - Masal Geldi Aklıma Meleğim Smile
Ara
acemhe
Mesela uzun yıllar huzurla kollarında uyuyacaktım..

Hepsi hayalden ibaret...
Ara
YasSmin
İnsan hayal ettikçe yaşar derler ben çok inanmasamda bunu gerçeğe dönüştürenlere şahidim...

Evet Perim Mina-Masal eskide kaldı aslında yeni birer isim mi bulsak böle birbirine yakın Tongue
Ara
Hasretiim
Gidiyorum, son nefesimde adını anacağımı bilerek.. içimden içim kopa kopa gidiyorum.. söyle bakalım bu da bi çeşit cehennem değil mi?

Cok güzeldi yüregine Saglik ..
Ara
YasSmin
Külü bile kalmayasıca yakan yokeden bir cehennem ...
Ara
history
Ben yaşlanınca torunlarıma sana nasıl aşık olduğumu anlatacaktım. senin için ne kadar değiştiğimi gururla anlatıp onlara aşkı öğütleyecektim..

Benim ütopya'm....

Ara
PCKoPaT
Alıntı:aynı göğün altında olacağız ya hem.. ne farkeder değil mi?

Cut .. (A)

Çok hoştu. (: Teşekkürler.
Âh be.
Ara
YasSmin
Beğenmenize sevindim =))
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Sebep; UNUTAMAMAK... Zanlı; HAYALIM... Faili BEN... Meçhulü SEN... ROSE 9 512 04-14-2022, Saat: 12:11 PM
Son Yorum: wildfang
  Hüsrandı Bizimkisi Aşk Değildi... €BeRimSin 4 313 04-13-2022, Saat: 08:29 PM
  Biliyormusun; Hayal Ettiklerim Bunlar Değildi... DarkLady 3 448 04-13-2022, Saat: 03:42 AM
  Bir ses değildi beklediğim, yada çığlık.. acemhe 0 352 05-18-2010, Saat: 12:33 AM
Son Yorum: acemhe
  DiLe KoLaydı InsanLara KoLaydı Sana KoLaydı Bir Bana KoLay DeGilDi SevGiLi... cHoqo pYenses 3 499 07-05-2009, Saat: 10:13 PM
Son Yorum: asi_ve_mai

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-09-2024, 08:04 PM