:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Çin yemekLeri... ııyhk:S
Qetesh
[COLOR="Black"]herkes kan ağlıyo serseri gülüyor...
köpeklerimi yicekler serseri iyimisinBig Grin
[/COLOR]
Ara
EndLess
Qetesh Adlı Kullanıcıdan Alıntı:biliyordum zaten...
ama mundar gitmesin hayvanlar kim kesecekBig Grin...
ercan abi sen kesBig Grin

benım ne sucum var nan ben vejeteryanım :yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim: et yemıyorum :yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim:
Ara
PCKoPaT
ahhaha Big Grin €Leßa$ı SerSeriBig Grin
Âh be.
Ara
EndLess
Qetesh Adlı Kullanıcıdan Alıntı:herkes kan ağlıyo serseri gülüyor...
köpeklerimi yicekler serseri iyimisinBig Grin

abı bended var uc tane kangal acaba nasıl bısırsem dıye dusunuyodum ona guluyom :yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim:
Ara
Qetesh
Serseri127 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:benım ne sucum var nan ben vejeteryanım :yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim: et yemıyorum :yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim:

inanmam geçen gün tek başına koca bi dana yediBig Grin
Ara
PCKoPaT
Qetesh Adlı Kullanıcıdan Alıntı:inanmam geçen gün tek başına koca bi dana yediBig Grin
haır ßea o ßendimBig GrinBig Grin
Âh be.
Ara
Qetesh
Serseri127 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:abı bended var uc tane kangal acaba nasıl bısırsem dıye dusunuyodum ona guluyom :yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim:

[COLOR="Black"]sen kangallarını ne yaparsan yapTongue ben benim çarşafımı ellettirmem kimseyeBig Grin...
onun ismi çarşaf, hanımıda haydutBig Grin....
hem dikkat edin onlar sizi yerBig Grin
[/COLOR]
Ara
EndLess
Qetesh Adlı Kullanıcıdan Alıntı:inanmam geçen gün tek başına koca bi dana yediBig Grin

adı ustunde o dana yanı et dıgıl hıc bırbırıne benzıyolar mı et ve dana alakası bıle yok :yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim:
Ara
ask_sehidi
yaw siz ademın köpekleri yerine ademı yıyın bizim köy kurtulsun ltfn Big Grin
tüm köy size duacı kalır :zafer:
Ara
Qetesh
Alıntı:haır ßea o ßendimBig Grin

inanmamBig Grin
dana senin kaç katın beaBig Grin
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum