:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Hangi Windows
M3rt
slm arkdaslar s?zce Hang?s? daha ?y? Yada k?mler ne ?c?n hang? ?slet?m ?stem?n? kullanmal?
95
98
Me
2000 Nt & pro
XP Home & pro
l?nux
Ara
MorciveT
Xp Home, professional genelleme yapılırsa neredeyse aynı...Her ikisinde de programlar ya da oyunlar aynı performansı sergiler....

2000 Nt ve Millenium birbirleri ile neredeyse aynı...Tabi aynı derken farkları da var...yok değil...

98, 95 in gelişmiş haliBig Grin yani hem kullanım bakımından hem de uygulamalar bakımından daha rahat ve muhasebe işlerinde genelde bu işletim sistemi kullanılır...

Bunların arasında hangisini secerdin die sorarsanız size vericem cevap su, sadece makinanın özelliğine bakarım...

Amd 3.2 - 512 ddr ram - Fx 5500 256 Mb - MSI NeO2 Serisi - 160 Gb Samsung Hdd -

Bu özellikleri taşıyan bir makinaya 95-98- yüklemek çok komik olur..

Bazı programlar vardır ve sadece 98 de çalışabilir...Bununda b,r ç.özümü var, hdd'ne hem professionali hem de 98 i yuklersin olur biterBig Grin
Ara
SizofreN
E do?al olaraktan herkesin kullan?m amac?na g?re ve pcnin durumuna g?re de?i?ir windows i?letim sistemi talepleri.
En ba?ta ?una dikkati ?ekmek istiyorum ba?l?kta "hangi windows?" yaz?yor.
ve konunun i?inde Linux i?letim sistemi var.Linux ba?l? ba??na bir i?letim sistemidir.Bu i?letim sistemi windowsa ait de?ildir kar??t?rmayal?m.
windows 95 ve 98 tarih olmu? i?letim sistemleri bana g?re.
Xp Professional ve homepage ?u s?ralar en ?ok tercih edilenler homepage in tad?na bakamad?m ama Xp professional i?in s?yleyecek pek ?ok olumlu s?z?m olur yeri geldi?inde.
2000 Nt bana professional kadar verim sa?layamad? a??k?as?.Ki bu do?al Smile

Ben i?im gere?i Linux i?letim sistemi kullan?yorum.Bu zamana kadar herhangi bir olumsuzlukla kar??la?mad?m.
AMD Athlon Pro 3.2 64Bit i?lemci, MSI Sentinel Pro gibi devasa bir anakart,Fx 5500 128Mb destekli Radeon 9200 Pro Speccial 256Mb ekran kart?,1024Mhz DDR Ram,120+80 Gb HDD
Bu ?ekilde bir makineye i?im gere?i olsun yada olmas?n windows i?letim sistemlerini y?kleyipte heba olmas?na izin vermem a??k?as? Smile

Anlatmaya ?al??t???m ?ey;E?er ger?ekten Linux kullanmay? biliyorsan?z Bilgisayar?n?z da bu i?letim sistemini teklemeden kald?racak durumdaysa hi? u?ra?may?n windows ile.Linux kullanmak bamba?ka bi?ey kesinlikle ?st?ne basa basa hatta onu eze eze tavsiye ediyorum Big Grin
Ara
unsightlyking
Windows xp pro & Mac OS X Tiger
AdAmIn1i
En G?zeli Win 98 Abicim Bizim Zaman?m?zda Xp Felan YoktuBig Grin
Ara
AdAmIn1i
Hdd'yi ?kiye B?lerken Dosya Sisteminde Bi Kar???kl?k Yapman Gerekebilir Belki. Ama Sorun ??karaca??n? Sanm?yorum. Denemekte Yarar VarBig Grin
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  skinning windows xp mehmetkılıc 1 388 04-14-2022, Saat: 04:05 PM
Son Yorum: wildfang
  microsoft windows xp 64 bit mehmetkılıc 1 430 04-14-2022, Saat: 04:02 PM
  microsoft windows xp mehmetkılıc 1 413 04-14-2022, Saat: 04:00 PM
  Windows XP to Media Center Edition 2005 Converter mehmetkılıc 1 517 04-14-2022, Saat: 03:57 PM
  windows xp wallpapar mehmetkılıc 1 567 04-14-2022, Saat: 03:56 PM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-29-2024, 01:41 AM