:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
selammm ben geldimmm
YARGIÇ
canım benim ya ama bi tatsızlık var bugün herkeste nedense hepsi şeker insanlardır yaffff bende çözemedim bugünü
Ara
ROSE
olsun canım ya ne olcak zamanla bende alışırım hepsini tanırım takma kafana
Ara
YARGIÇ
yok ya böyle olunca kötü oluyorum ben kuzi hade bakem senden güzel katılımlar beklioz tatlım
Ara
ROSE
eee inşallah be kuzi fırsat buldukça işte malüm bu ara dersler ağır basıoo bakalım
Ara
YARGIÇ
evet seninde dersler var doğru söylüyorsun önemli o boş bırakma
Ara
ROSE
evet ya kuzi bakalım elimden geldiği kadar boş bırakmamaya çaalışıom bakalım ne olcak
Ara
YARGIÇ
güzel şeyler olur kuzi zamanla merak etme sen herşey olur yafff ben çok severim burayı ve buradakileri burası bisim evimiz
Ara
ROSE
güzellllllll ya evimiz diioonnn demekki o kadar sıcaklar ve içtenlerrrr can kuzii iiyi iiyiii
Ara
YARGIÇ
evet kuzi herkes sıcak ve içtendir bazen boş insanlar gelio ama admin saolsun gerekeni yapıo daha kimler var kimler exselans kardeş tatlı insan tuti daha buse 38 var gurbetçi var tatlı cadımız var bisim oooo daha bissürü
Ara
eXseLanS
YARGI? Adlı Kullanıcıdan Alıntı:evet kuzi herkes s?cak ve i?tendir bazen bo? insanlar gelio ama admin saolsun gerekeni yap?o daha kimler var kimler exselans karde? tatl? insan tuti daha buse 38 var gurbet?i var tatl? cad?m?z var bisim oooo daha biss?r?

eyw..

walla hepiniz cok iisiniz yaaWink
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  BEn geldimmm :) alkın 20 892 04-14-2022, Saat: 09:52 AM
Son Yorum: wildfang
  heyyy ben geldimmm:D chilek 21 723 04-12-2022, Saat: 12:06 PM
  seLAMMM ben qeLdim ama bos geLdim:) deliyureq 18 564 04-11-2022, Saat: 02:30 PM
  ben geri geldimmm neslin 16 834 04-05-2022, Saat: 08:12 PM
  herkese selammm happy yeliz 37 1,317 04-01-2022, Saat: 11:10 PM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi
  Tarih: 05-02-2024, 05:17 AM