:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sen olmadan ?nce
PunisheR
SEN OLMADAN ?NCE
Sen olmadan ?nce,
ya?murun sesi b?ylesine ho? duygular b?rakmazd? i?imde.Ya?mur k?t? ?eylerin habercisi olacakm?? gibi gelirdi bana.Gece yata??mda ya?murun sesini dinlerken her an kap? ?alacakm?? da kar??mda a?layan ve k?t? haberi g??l?kle konu?arak veren birini g?recekmi?im san?rd?m.?imdi her ya?mur bana seni ilk ?p???m? hat?rlat?yor.Nas?lda ?slanm??t?k...G?zlerini g?zlerime dikti?inde 'BEN? ?P'diye bak?yordun. ?yleheyecanl?yd?m ki;bir t?rl? o ilk ad?m? atam?yordum.Sonra dudaklar?m?z bulu?tu,ya?mur a?k?m?z?n tan??? oldu.
YA?MUR ARTIK END??E YARATMIYOR BENDE.
Ne zaman duysam ya?murun sesini,mutlulukla kap?yorum g?zlerimi ve kendimi senin ?p??lerine b?rak?yorum.

Sen olmadan ?nce,
?zlemek korkuturdu beni.?zlem kavu?amama ihtimalini de getirirdi beraberinde ve ben bu ihtimali hi? sevmezdim.Bekleyi?lere y?klenmi? a?klar?n ?ok ac? verdi?ini bildi?imdendi belki de.'Birlikte olmak varken,neden ?zlemlerce ya?ans?n a?k?' derdim.Sevgiliyi ?zlemek dayan?lmas? zor bir duyguydu benim i?in.Yaln?z olmak,payla?acak onca ?ey varken hi?birini payla?amamak delirtirdi beni.itiraf ediyorum,korkuyordum ?zlemekten.

?imdi yendim korkular?m?!!!!!?zlenen sendin ??nk?.Uzakta da olsan biliyorum ki;
gitti?in her yere g?t?r?yorsun beni.Ve ben seni kavu?ma an?m?z?n hayaliyle bekliyorum.Sonra dokunuyorsun bana,g?ne? oluyorsun,hayat oluyorsun.Seni ?zlemenin ?d?l?n? veriyorsun...

Sen olmadan ?nce
g?venmezdim kimseye.G?ven duygusuna ihtiyac?m?n olmad???n? d???n?rd?m.Kime g?vendiysem kar??l??? hep ac? oldu ??nk?.terk edi?lerin,ihanetlerin yalanlar?n ortas?nda ya?arken kendimi ve benli?imi koruma ad?na,onlar gibi solmama ad?na yitirdim g?ven duygusunu.G?venmessem hayal k?r?kl???da ya?amayacakt?m hi? kimse beni ?zemeyecekti.Hi? kimse duygular?m? hoyratca,kulanamayacakt?. Ve yapt?klar? hi?bir?ey beni ?a??rtmayacakt?.?imdi birine g?venmeye duygular?m? teslim etmeye ne kadar ihtiyac?m varm?? anl?yorum.Kayg?s?zca bir sevday? ya?amak bir an ?tesini bile d???nmeden sadece o an?n i?inde kaybolmak nas?l da g?zelmi?...

Ve sen sevgilim ,varl???nla a?k? nas?l da g?zelle?tiriyorsun.
Mavi umudum,deli sevdam,Y?RE??MDES?N...
Ara
Emy
Uzakta da olsan biliyorum ki;gitti?in her yere g?t?r?yorsun beni...

Bu c?mle benim olsun mu ya; y?re?ine sa?l?k..
Ara
isyanbitmez
?YLE B?R "SEN" BULUNMUYOR. SENS?ZL?KLERDE D??LED?M HEP O "SEN" DED???M?Z?. BEN ARTIK ARAMIYORUM. BIRAKTIM HAYATI KEND? HAL?NE O BANA NASIL GEL?RSE ?YLE KAR?ILAMAYA ?ALI?IYORUM. BA?ARMAK ZOR OLSADA..........
YARGIÇ
ne diyeyim emeğine sağlık
Ara
..TuuCe..
cok güseL bi yazı bu..
cok begendm_payLa$ımın için saoL özcn..
Ara
gurbetci
cok güzel gercekten emegine saglikWink
Ara
PunisheR
rica ederim arkdşlar..beğenmenize sevindim..yorumlarınız için de tşk ederim Wink
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Gözlerin,Ellerin,Sessin Olmadan Nasıl Dayanacagım... ÇiLeK 8 1,232 11-03-2008, Saat: 10:00 AM
Son Yorum: нüzüηçiçÑ”ği

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 03-28-2024, 10:12 PM