:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Arka Kapi
isyanbitmez
........................
PunisheR
estgfrllh..ama haddim olmayarak bisey söylemek istiyorum..kalbinin kapılarını kime kapatırsan kapat,kendine kapatma Wink
Ara
isyanbitmez
PunisheR Adlı Kullanıcıdan Alıntı:estgfrllh..ama haddim olmayarak bisey s?ylemek istiyorum..kalbinin kap?lar?n? kime kapat?rsan kapat,kendine kapatma Wink
TE?EKK?RLER PUN?SHER. ASIL ESTAFURULLAH BENDEN. ?NER?LER?N? VE YORUMLARINI D?KKATE ALACA?IM.......
Emy
Yaw ne sıkması; gönüllerimiz bayram etti sağolasın. Bi de merak etmeye başladım artık somutlukları biliyo musun. Ama sormak sana haksızlık olur diye susuyorum sadece yazdıklarınla yetinmek de güzel.
Ara
isyanbitmez
Emy Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Yaw ne s?kmas?; g?n?llerimiz bayram etti sa?olas?n. Bi de merak etmeye ba?lad?m art?k somutluklar? biliyo musun. Ama sormak sana haks?zl?k olur diye susuyorum sadece yazd?klar?nla yetinmek de g?zel.
B?LD???M TEK ?EY BUG?N ?Y? DE??L?M. PAR?ALANIYOR G?B?Y?M. B?RARADA DURMAYA ?ALI?TIK?A.........
Emy
Herşey senin elinde parçalmak istiyorsun gibime geliyor ama.

Hiç bir sevda hayata duyulan sevdadan daha değerli olmamalı
Ara
PunisheR
emy buna katılmıyorum..insan ayrılığın acısını doyasıya yaşamalı ama sadece oldugu gibi..kendisi bu acının üstüne bişey katmadan
Ara
Emy
Farklı birşey söylemedim zaten; parçalanmak demek eskisi gibi olamamak demek. Sadece o acıyı yıllandırmalı gönlümüzde ve böyle güzellikler çıkarmalı ortaya. Ötesi çok acı.
Ara
tuti
Eyvallah...

Y?re?ine sa?l?k...

S?kmad?n ?syanbitmez karde?im...Smile
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  ||•|•|Ve.. Kapı ÇaLmaz..|•|•|| Böcük 0 401 12-12-2007, Saat: 08:23 PM
Son Yorum: Böcük

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi