:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Unutmak m? Unutulmak m????
Emy
Belki yaz? uzun gelir de okumaktan ??enirsiniz diye sorumu ?nceden soruyorum. Sizce hangisi??Neden????

Unutmak m? zor unutulmak m?? Ne yaz?lmal? ki silinip gitmesin, ne s?ylenmeli ki unutulup bitmesin. Sessizlikle ba?layan bir hikaye bu. E?er ba?lad??? gibi bitecekse sonu, ya?anan her ne varsa sil, gitsin.Hayallerde ger?ek gibi ya?arken seni, umutlarda bitti bir zaman, sevgiler de. Seni seviyorum ??nk? ne zaman ?iir okusam, m?sralar?ndan sen ak?yorsun, g?zlerimden ya?lar s?z?l?p resmine daml?yor, sessizlik sarar?yor i?imde, susuyorum. Tam buldum dedi?in anda kaybetmek nedir bilir misin? At?lm??l??? hissetti?in oldu mu? Hayaliyle ya?amay? ezberledin mi? Delicesine sevdi?in ama onun seni sevmedi?ini ??rendi?in o an? hi? ya?ad?n m?? Onun ek*** yanlar?n? bile sevebildin mi ? Terkedil?e ilk defa g?r?yormu? gibi bakt?n m?? Elvedas?z ayr?l?klar ac?tt? m? i?ini? G?z kapaklar?na inat, uyumad???n oldu mu gecelerce? Sadece mum ?????n?n ayd?nlatt??? odanda onu d???nd???n oldu mu saatlerce? Ellerin onsuz kald???nda ???d?n m?? Duyuyorum susuyorsun, yine susuyorsun, t?pk? o zamanki gibi s?ylemiyorsun. Seni seviyorum ??nk? her g?n biraz daha t?kenirken her ?ey, benli?im sessizce inliyor ben susuyorum. Bir an elinden tutuyorum, biran sonra belki de tamamen elimden kay?p gitmi? oluyorsun, anlayam?yorum.Yine sensiz kal?yor kollar?m, yine ?slan?yor g?zlerim. Ya?amam i?in tek nedenimdin sen. Fakat binlerce sebep vard? seni sevmem i?in. Seni seviyorum ??nk? ya?anacak b?t?n imkans?zl?klarda sen vars?n. Bir yerlerim ac?yor durmaks?z?n. Sessizli?in ?ok ?ey s?ylese de bazen susmanda incitir beni. Bilirim, belki de en iyi ben bilirim ki, susmas?n? bilmek, bildi?ini s?ylemekten daha zor. Bir u?urum gibi derinle?en sessizlik, bizi birbirimizden ay?rd? bile. Yenildik dostlu?umuza, zamana, yaln?zl??a, yenildik i?te! Sinsice sard? sessizlik, b?yle birdenbire, ans?z?n... ve ben hala unutmam gerekti?ini s?yleyenlere inanm?yorum. Hissettiklerimi s?ylemektense dost kalmay?, seni sensiz ya?amaktansa susmay? tercih ederim. Senin beni sevme fikri bile beni mutlu edebilecek kadar g?zel ve asil! Seni seviyorum ??nk? sen benim siyah beyaz d?nyam? renklendiren o ?ok az ?eyden birisin. Sensiz her andan korktum, korkuyorum. Al?p gitme ellerini, al?p gitme g?l??lerimi, g?t?rme d??lerimi. Sen benden gittin gideli ?yle b?kt?m ki sensiz kendimden. Seni seviyorum ??nk? hala bir ?eyler var vazge?emedi?im. Ben herkes i?in ?iir yazmazd?m, bu hep tuhaf gelmi?ti. Fakat ?imdi senin i?in ?iir yazmamak tuhaf geliyor. Bu y?llarca s?recek ve de hi? dinmeyecekmi? gibi d???n?rken g?r?yorum ki anlam?n? yitiren bir ?eyler var aram?zda. Seni seviyorum ??nk? tam her ?eyden vazge?mi?tim ki, karanl???m?n perdesini y?rtt? ellerin. Ama yine direndik sessizli?e, hala konu?ulmadan kalan ?yle ?ok ?ey var ki! "Sustu?un yerde bir ?eyler k?r?l?yor" Nas?l s?yleyece?ini sende bilmiyorsun besbelli.. Susman gerekiyor diye susuyorsun belki de, dostlu?umuz i?in.. Kalbim sendeyken her ad?mda, akl?m sendeyken her dakika, unutmad?m, unutamad?m i?te!
Ara
PunisheR
yüreğine sağlık çok güzel yazı Wink

zor bi soru,unutulmak üzer insanı ama bazen de unutamamak zorlar hayatını..ama bence ne olursa olsun unutmamak..sen unutmadan yaşayabiliosan unutulmak önemini yitirir bi süre sonra..unutulsan da yaşadıklarını unutma Wink
Ara
Emy
sen unutmadan yaşayabiliosan unutulmak önemini yitirir bi süre sonra..

çok güzel söyledin; ben de bu cümledeki düşünceye tamamiyle katılıyorum
Ara
PunisheR
Birini unuttum demek bile onu hatırlamaktır Wink
Ara
..TuuCe..
yaa ciddn dooru bi$y..
ama sanırım unutmak en iisi..
çünkü eger giden o ise ve unutuLan sen isen ve sen unutamıyorsan bu koyar insana..!
Ara
p£r!k!z!
UNUTMAK HATIRLAMAKTIR NE ZMAN UNUTTUM DERSEN ASLINDA UNUTMAMIŞSINDIR:: SONUÇTA NE UNUTTUĞUNU KİMİ UNUTTUĞUNU BİLİOSUNDUR: VE BUDA UNUTMAK DEİLDİR! BEN HİÇ UNUTMADIM..
UNUTAMAZSIN AMA SEVMEKDEN VAZGEÇEBİLİRSİN ! ASLA UNUTMA UNUTURSAN İŞTE O ZMAN ZATEN HAYAT DURUO DEMEKTİR!

Punisher sana katılıorum aynı düşüncedeyiz!
Ara
AdAmIn1i
Unutmak Zor Bence Yoklu?una Al??mak Daha Basit Gibime GeliyorSmile
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Hiç Bir Insani Unutmak.. ÇiLeK 1 497 04-10-2022, Saat: 08:39 AM
Son Yorum: wildfang
  UnuTmak İçin SıÄžınDım Zamanın İçin€.... €BeRimSin 1 541 04-09-2022, Saat: 11:45 AM
  :..Unutmak mı Unutulmak mı ..: murat1544 1 417 04-08-2022, Saat: 10:24 PM
  Söylesene unutulmak kime yakışıyor? gonuldagı@ 1 529 10-23-2015, Saat: 01:52 PM
Son Yorum: Beyaz
  Unutmak kolay diyordun ya.. Kolaymış meğer... sıla 11 903 11-02-2010, Saat: 01:08 PM
Son Yorum: acemhe

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-02-2024, 06:02 PM