:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Yoksa UzayLı oLduğunun İspatı mı?
ѕqρα кJмя
1976-1990
Brezilya

UZAY GEMİSİNDEKİ AMELİYAT VE RÖNTGENDE ÇIKAN CİSİM

Kendisini Carmen takma adıyla tanıtan Brezilyalı bir kadın 15 Ekim 1990 Günü “UFO’lar ve “ Kaçırılmalar” Hakkında verilen konferansı dinlemeye gitti Toplantıdan ayrıldıktan sonra 1984 yılında bazı tıbbi kontroller için çektirdiği
kafa tası röntgenlerini hatırladı.

Ancak çekilen bu röntgen filminde kafataının sağ tarafında yer alan dairesel ve metalik bir cisim çok net şekilde görülüyordu..

Mantıksal hiçbir açıklaması olmayan bu cismin başına nasıl yerleştirildiğini ve nler olduğunu anlamak için Carmen UFO araştırmacısı Arismaris Baraldi ile görüştü ve ipnoz seanslarına katılmayı kabul etti ..

Ancak araştırmalar bu kadarlada kalmadı ..Daha sonra çekilen röntgen filmlerinde metal nesnenin kafanın sağ tarafından sol tarafına geçtiği görüldü…

Carmen alay konusu olmamak için yşadığı bu garip deneyimi herkesten saklıyordu 1990 Martı’ndan itibaren bazı telepatik mesajlar almya başladı kendisini Defe adıyla tanıttı Alfa Centauro Sistemine bağlı Centrus Gezegeni’ninden bir uzay gemisinin kaptanı olduğunu söylüyordu ….

Carmen bu mesajlardan sonra akıl sağlığından şüphe etmeye başladı Röntgende çıkan cismi ve kulağına fısıldanan mesajları unutmya çalışsada iletişim öncekinden daha hızlı devam edecekti …

Bir defasında “Defe” adındaki varlık Carmen’in mutfağında maddeleşti bugörüntü karşısında Carmen’in evinde beslediği kedisi ve köpeği adeta felç olmuş gibi kalmışlardı
Olaylar bununlad kalmyacaktı….

Bir başka gün Carmen arabasıyla giderken garip bir gücün etkisiyle arabasıyla birlikte yukarı çekilerek uzay gemisine alındı…

Yapılan ipnoz çalışmaları sonucunda kurulan temasların çok daha eski yıllardan geldiği öğrenildi ..

1976 yılında caremen gemiye alınmış ve burada yapılan ameliyatla beynine yerleştirilen cihaz sayesinde yaşadığı deneyimleri unutması sağlanmıştı cismin diğer görevide Carmen’in zihinsel zihinsel dengesini düzenleyip gelecekteki temaslara hazırlanmasını sağlamaktı Carmen bu ameliyattan hemen sonra “Defe” ve diğer varlıkların kendisine hafifçe dokundukla1rını ve bu sayede havay yükselerek bir ameliyat masasına yatırıldığını hatırlıyordu …

Centrus tan geldiklerini söyleyen varlıklar Carmen’in fiziksel ve ruhsal sağlığının bozulup sarılık başlangıcı nedeniyle Sao Paulo daki bir kliniğe yattığı dönemde onunla ilk temaslarını kurmaya karar vermişlerdi bu dönemde beden ve ruh arasındaki uyum bozulduğundan kaynaklanan gevşeme halinin onun dışarıdan gelecek etkileri alması ve kanal açılması daha kolay olmuştu

Carmen’e kaderini belirlemek için bir şans verildi ona eğer isterse temaslara son verebileceklerini yada devam etmeyi seçerse bunun hayatı boyunca süreceğini açıkladılar …

Carmen devam etmek istediğini söyledi…

Aşağıda Carmen’in çekilen kafatası röntgeni var sözü geçen cisimi kırmızı daire içine aldım ….

30000mx5yl6.jpg
Ara
strider
ilginç bence bu uzaylılar var dünyaya bakarsak misal pramitler o pramitleri bu günkü teknolojiyle asla yapılamayacağı biliniyor ozaman o insanlar onları nasıl yaptı??eline sağlık
Ara
blue_belial
Allah (c.c) Bakara Suresınde, Ayet'el kursının oldugu aytte soyle der

"Ben insanları ve Cinleri, yalnızca bana ibâdet etsinler diye yarattım"

Yani uzaylı ufo vs bundan bahsedilmiyo...
islâma inanmayanlar, bu gibi şeylere inanabilirler.
CaNaT
uzaylı denilirken insandan daha üstün daha akıllı bir varlıktan bahsediliyor.
bizden daha gelişmiş ne olduğu belirsiz yaratık yada herneyse
bu benim mantığıma biraz ters geliyor. Allah en üstün mahluk olarak bizi yarattı ve bize aklı
verdi.Başka birşeye yada tür yada uzaylı herneyse onlara değil insana sadece
hani derler ya gözünle görmeden inanma bende öyleyim işte gözümle görmeden inanmam..Smile
Ara
tanya
canat Adlı Kullanıcıdan Alıntı:uzaylı denilirken insandan daha üstün daha akıllı bir varlıktan bahsediliyor.
bizden daha gelişmiş ne olduğu belirsiz yaratık yada herneyse
bu benim mantığıma biraz ters geliyor. Allah en üstün mahluk olarak bizi yarattı ve bize aklı
verdi.Başka birşeye yada tür yada uzaylı herneyse onlara değil insana sadece
hani derler ya gözünle görmeden inanma bende öyleyim işte gözümle görmeden inanmam..Smile
bencede mantıklı olmak lazım tşk...
Ara
ѕqρα кJмя
blue_belial Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Allah (c.c) Bakara Suresınde, Ayet'el kursının oldugu aytte soyle der

"Ben insanları ve Cinleri, yalnızca bana ibâdet etsinler diye yarattım"

Yani uzaylı ufo vs bundan bahsedilmiyo...
islâma inanmayanlar, bu gibi şeylere inanabilirler.

Kur'an'da bin den fazla varlıktan söz olduğuda bahsediliyo ama..
Ara
Qetesh
[COLOR="Black"]sadece bu değilki bunun gibi kaç tane cevaplanamamış sorular var.hepsini uzaylılar mı yaptı peki. mısır piramitleri, nuh tufanı vs. bir sürü bilinmeyen gerçekler var...

tşkler...
[/COLOR]
Ara
iLLeth.!
interesting..Big GrinBig GrinBig GrinDBig Grin:
Ara
PesmisT GirL
ßéN war oLdukLarına inanıorm.
Allah Kur'an-ı Kerim'de hz. Muhammed için "Biz seniaLemLere Rahmet oLarak qönderdik" dior bnim biLdiqim :/
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  bunlar enerji birikmesi mi yoksa ? CReATuRE 1 504 04-09-2022, Saat: 08:02 AM
Son Yorum: wildfang
  Bunların Sorumlusu Facebook'mu Yoksa İnsanların Kendilerimi? ÐŽeşaren 3 679 07-23-2010, Saat: 11:36 PM
Son Yorum: history
  ErkekLerin MeLek Oldugunun Kanıtı :) pizdatavoyemami 6 847 04-23-2008, Saat: 10:23 PM
Son Yorum: Seyduna
  Beyniniz Kadin Mi Yoksa Erkek Beynimi??? chosen 6 660 09-09-2007, Saat: 01:56 AM
Son Yorum: CReATuRE

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-06-2024, 06:31 PM