:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Haykırmak İstiyorum..!!
MasaL_perisi
SmileSmileSmileSmileSmileSmilealemsınız siz ya Smile
Kızım Aslım bak büykler ne diyorla güzelle bakmak sevaptır...Smile
Baksın sevap alsın.Dayağını da atarsın ama gitmek ASLAAAAAAAAAAAAAAAA
YAKIŞMAZ SANA. KORKAKLAR KAÇAR BEN SENİ CESUR BİLİRDİM...Ve de AŞIKKKKKK.....Smile
Ara
GCLRNFNS
eyavallahh allah rası olsun bendesizleri seviyorummm bee yaa millett topice gidelim orda cebelleşelimm yaffffffff.Smile
Ara
EndLess
AsLı Adlı Kullanıcıdan Alıntı:sevmek kelimesi pek karşılayamıyo duygularımı abim..sen anladın..Smile
serside anladı..di mi bey..? :hihi

bey yok artık bosanıyoruz katlanamıcıma rtık bu tavırlarınıza hanım efendı :hihi:hihi:hihi
Ara
sudenaz
sus be esek heheheeSmileevlendırcem ben sızı ya bişi dicem bıran korktum kıyamet kopar die alala yaws mahkeme gıbı bı yer oldu 6 kişi var yaws tam cokluk varken 2 sahıt ayarla bırı ben haSmilekıyalım cbk kımse gıtmedenSmile
Ara
GCLRNFNS
AsLı Adlı Kullanıcıdan Alıntı:sevmek kelimesi pek karşılayamıyo duygularımı abim..sen anladın..Smile
serside anladı..di mi bey..? :hihi

evet aslıjımmm yaf seni istemeyee bel gelsemm olmasmııı hem bu serseriye kefil olıuurum oda ben varım diye yamuk yapmaktan çekinir nedersinnnn....Big Grin
Ara
riukeen
diğeride ben
beni seç beni seç Big GrinBig GrinD
Ara
EndLess
sudenaz Adlı Kullanıcıdan Alıntı:sus be esek heheheeSmileevlendırcem ben sızı ya bişi dicem bıran korktum kıyamet kopar die alala yaws mahkeme gıbı bı yer oldu 6 kişi var yaws tam cokluk varken 2 sahıt ayarla bırı ben haSmilekıyalım cbk kımse gıtmedenSmile

sudenazım bız msn de nıkahı kıydık Confusedmiley17:Confusedmiley17:Confusedmiley17:Confusedmiley17:Confusedmiley17:m beledıyenın bana verdıgı yetkıye dayanarak bızı karı koca ılan ettım :hihi:hihi:hihi:hihi:hihi vatana mıllete hayırlı olsun :??:??:?? dur yaa sonu böle olmucaktı ama nese ıdare edın :hihi:hihi:hihi
Ara
sudenaz
ops erkek tarafı bnm sahıtte bnm bır noluoz antısos gel senıde erkek tarafı yapalım heheheSmile
Ara
riukeen
türk silahlı kuvvetlerinin bana ve cümlemize verdiği yetkiye kayarak duygusuz forum ailesini bütün bir aile ilan eder nice nice mutlu günler geçirmenizi dilerim Big Grin

bu nasıl ?
Ara
GCLRNFNS
Serseri127 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:bey yok artık bosanıyoruz katlanamıcıma rtık bu tavırlarınıza hanım efendı :hihi:hihi:hihi

ne diyon nna sen serseri sen kimsinde boşanıyon bakem biz boşarız nan seniii....Big Grin
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Nil Karaibrahimgil - Hakkında Her Şeyi Duymak İstiyorum ZencefiL 3 357 06-17-2011, Saat: 08:00 PM
Son Yorum: ZencefiL
  seni istiyorum eRCi 0 334 07-18-2010, Saat: 03:48 PM
Son Yorum: eRCi
  sessizlik istiyorum..... pu$4+ 3 364 10-28-2007, Saat: 09:27 AM
Son Yorum: pu$4+
  uridu ebî (Babamı istiyorum) Filistin (li bir kızın) in dramı! blue_belial 3 1,029 07-20-2007, Saat: 10:47 PM
Son Yorum: blue_belial

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-12-2024, 02:10 PM