:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Haykırmak İstiyorum..!!
AsLı
Serseri127 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ıyı sende benı unut madem öyle gel böyle Sad kacıyorum tutana ask olsun SadSadSad
kacsanda dönersin..cüzdan benim elimde unutma Kartal bey..
Ara
EndLess
sudenaz Adlı Kullanıcıdan Alıntı:öffffffffffff siz baya atısıonuz yapmayın yaws forum ask gördü bozmayın ciddi deil dimi buSad

ben cok cıdıyım ne bu yaa essek gelene kadar dövceklermıs ölürüm ben o gelene kadar kımse benı dusunmuyoSadSadSad
Ara
EndLess
AsLı Adlı Kullanıcıdan Alıntı:kacsanda dönersin..cüzdan benim elimde unutma Kartal bey..

ben onu dusunmemıstım yaws Confusedmiley17:Confusedmiley17:Confusedmiley17:Confusedmiley17: aslım nasılsın Confusedmiley17:Confusedmiley17:
Ara
GCLRNFNS
hişşşşşt susun bakım konuyu daatmaynn aslım sersimm beni seviyomusunz bi haykırında form duysunnnn yaffff....Big Grin
Ara
sudenaz
yawsss ltfn durun sizin yüzünüzden ask hayatım bitcek tam aska inanmıskan su götcük yani kücük cocugu düşünün yapmayın aslı saka yaptı gades saka alala küşcem yaws vallaSadaglarım bak karnem zayıf dersem kavga kesılırmı hep öle oluodaSadcocuklar kötü durumda olunca aile boşanmaktan vazgecıo ordan geldı aklıma yaws yıne uctum öffffff yapmayınSad
Ara
AsLı
eşek cok iyi uyumuş..daha iyiyim..hadi bismillah Smile
Ara
EndLess
gecelerin efendisi Adlı Kullanıcıdan Alıntı:hişşşşşt susun bakım konuyu daatmaynn aslım sersimm beni seviyomusunz bi haykırında form duysunnnn yaffff....Big Grin

abı senı sevmeyen fenerlı olsun Big GrinBig GrinBig Grin
Ara
EndLess
sudenaz Adlı Kullanıcıdan Alıntı:yawsss ltfn durun sizin yüzünüzden ask hayatım bitcek tam aska inanmıskan su götcük yani kücük cocugu düşünün yapmayın aslı saka yaptı gades saka alala küşcem yaws vallaSadaglarım bak karnem zayıf dersem kavga kesılırmı hep öle oluodaSadcocuklar kötü durumda olunca aile boşanmaktan vazgecıo ordan geldı aklıma yaws yıne uctum öffffff yapmayınSad

susu sudenaz yeter buramam geldı kaldıramıcım artık bu olanları en kısa zamanda bosnıyoruz ( ne zaman evlendık bız kı )Confusedmiley17:Confusedmiley17:Confusedmiley17:
Ara
riukeen
gecelerin efendisi seni seviyorum

fenerli olacağıma sakaryalı olurum be Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin
Ara
AsLı
gecelerin efendisi Adlı Kullanıcıdan Alıntı:hişşşşşt susun bakım konuyu daatmaynn aslım sersimm beni seviyomusunz bi haykırında form duysunnnn yaffff....Big Grin
sevmek kelimesi pek karşılayamıyo duygularımı abim..sen anladın..Smile
serside anladı..di mi bey..? :hihi
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Nil Karaibrahimgil - Hakkında Her Şeyi Duymak İstiyorum ZencefiL 3 357 06-17-2011, Saat: 08:00 PM
Son Yorum: ZencefiL
  seni istiyorum eRCi 0 334 07-18-2010, Saat: 03:48 PM
Son Yorum: eRCi
  sessizlik istiyorum..... pu$4+ 3 364 10-28-2007, Saat: 09:27 AM
Son Yorum: pu$4+
  uridu ebî (Babamı istiyorum) Filistin (li bir kızın) in dramı! blue_belial 3 1,029 07-20-2007, Saat: 10:47 PM
Son Yorum: blue_belial

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-12-2024, 10:20 AM