:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Haykırmak İstiyorum..!!
MasaL_perisi
Deneme bile kaçmaya
Kadere razı ol daha az dayak yersin Smile
Di mi Aslıcım Smile
Ara
sudenaz
yaws dövmeyın gadesımı yennoş affet bu sefer yazıkSadsen döfemezsın asıksın ona hehehe hatta ehuehuehuSmileSmile
Ara
AsLı
MasaL_perisi Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Deneme bile kaçmaya
Kadere razı ol daha az dayak yersin Smile
Di mi Aslıcım Smile
hı hı aynen öyle perim..kacma gibi bi ihtimali kalmadı zaten..Smile
Ara
sudenaz
yaws etmeyın be bak yazık bız yetım gadesle bız öksüz bız kımsesız bız garıban iiiyii acındırdımmı?Smilekarizma gitti yanı gadesın öff öfff karetsın ben bıranda cökertıom karızmayı
Ara
MasaL_perisi
yok yok afetmesin
İlk baştan iplerini eline alsın yoksa sonra yakalayamaz onu SmileSmileSmile
Güzel kızlara bakmak bedeli neymiş anlasınlar Smile
Ara
EndLess
hay dılımı essek arısı soksaydıda o kız guzel demeseydımm

Allahım sen gunahlarımı affet -- rahmetlı benı nasıl bılırdınız -- ıyı bılırdık rahmetlıyı
Ara
AsLı
hiç kasamam kendimi perim..güzel kızlara bakmak istiyosa baksın..sonrada hakkı olan kötegi yesin..sonrada beni unutsun..Smile
Ara
EndLess
AsLı Adlı Kullanıcıdan Alıntı:hiç kasamam kendimi perim..güzel kızlara bakmak istiyosa baksın..sonrada hakkı olan kötegi yesin..sonrada beni unutsun..Smile

ıyı sende benı unut madem öyle gel böyle Sad kacıyorum tutana ask olsun SadSadSad
Ara
sudenaz
yennoş öldürcenmı öldürmücenmı kara ver ölüm stresıne gırdı cocuk alalaSmilegades merak etme sen nekadar suclu olsandA ne kadar yennosumun arkasında olmak istesemde arkandayımSmile
Ara
sudenaz
öffffffffffff siz baya atısıonuz yapmayın yaws forum ask gördü bozmayın ciddi deil dimi buSad
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Nil Karaibrahimgil - Hakkında Her Şeyi Duymak İstiyorum ZencefiL 3 357 06-17-2011, Saat: 08:00 PM
Son Yorum: ZencefiL
  seni istiyorum eRCi 0 334 07-18-2010, Saat: 03:48 PM
Son Yorum: eRCi
  sessizlik istiyorum..... pu$4+ 3 364 10-28-2007, Saat: 09:27 AM
Son Yorum: pu$4+
  uridu ebî (Babamı istiyorum) Filistin (li bir kızın) in dramı! blue_belial 3 1,028 07-20-2007, Saat: 10:47 PM
Son Yorum: blue_belial

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-11-2024, 08:47 AM