:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
madeinnn gecelerin efendisi...
GCLRNFNS
SevDa YürekLi Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Cok YakisikLi Cikmissin ResimLerde Atilla..
ALLAH Seni SevenLerine BagisLasin..

NazarLardan Esirgesin ..

çok tşe ederim sevda yüreklimm sagolasın güsel yorumun için....Smile

ne yaparsın yaşlandık ama allahtan karizma hala salamm yaf....Smile
Ara
GCLRNFNS
Qetesh Adlı Kullanıcıdan Alıntı:zeki mürende görür atilla abim merak etme senTongue
resimler bi harikaSmile...ayrıca gözlüğüde hiç çıkartmıyon, numaralımı yoksa abiBig Grin....
neyse allah sevdiklerine bağışlasın...

tşk ler ademim ya saolasın kardeşim benim bilmem ya gözlükleri niye çıkartmadığımı ama yakışıyo sanırım allah herkesi deger verdigi deger gördügü insanlara bağışlasın ademim eyvallahhhh.....Smile
Ara
GCLRNFNS
Qetesh Adlı Kullanıcıdan Alıntı:zeki mürende görür atilla abim merak etme senTongue
resimler bi harikaSmile...ayrıca gözlüğüde hiç çıkartmıyon, numaralımı yoksa abiBig Grin....
neyse allah sevdiklerine bağışlasın...

kardeşim valla janımjım begendi gözlüklerlede bana film yapıcakmışşşş...Big GrinBig Grin
söz verdi...::hihi

hem bana bak şafak 12 den sonra 4 güllerle geliyoruz tekirdaga bekleyin bizii kardeşimmm....Big Grin
Ara
PCKoPaT
ßen nie daaa önCe görmedim ßunnarı Sad
Âh be.
Ara
ÇiLeK
allah Nazarlardan Korusun Artsit Gibisinn Geclerin Efendisii Allah Seni Sevdiklerinee BagişlasinnnSmile
Ara
GCLRNFNS
PCKoPaT Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ßen nie daaa önCe görmedim ßunnarı Sad

onun içinmi bi yorum yapmadın

benim pckopat ruhlu kardeşimm

insan bi iltifat eder beeeee yaffffff:hihi:hihi
Ara
GCLRNFNS
ÇiLeK Adlı Kullanıcıdan Alıntı:allah Nazarlardan Korusun Artsit Gibisinn Geclerin Efendisii Allah Seni Sevdiklerinee BagişlasinnnSmile

tşk ederim çilekcimmm evet artis olcam

yakındaa janımjım söz verdi bana

seni artis yapıjam dedi.....:hihi:hihi
Ara
EndLess
abı sımdı bu senmmısıın valla ınanmam ölümü gör senmısın bu:yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim:
Ara
GCLRNFNS
Serseri127 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:abı sımdı bu senmmısıın valla ınanmam ölümü gör senmısın bu:yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim:

olum janımı sıkman nan ne olmuşta gülüyon açıkta

da bişi yokk eeee o samnnn.........:hihi:hihi
Ara
riukeen
yakıyosun abi ortalığı yakışır...
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  gecelerin efendisi gururla sunar...... GCLRNFNS 38 1,546 12-22-2007, Saat: 11:53 AM
Son Yorum: Qetesh
  Blue Belial & Gecelerin Efendisi blue_belial 29 1,194 08-03-2007, Saat: 12:16 PM
Son Yorum: Melek06

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-07-2024, 04:33 AM