:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
madeinnn gecelerin efendisi...
AsLı
abim benim..resimler gusel..onları güzel kılan sensin..seni ise koca yüregin..
cok seviyorum seni canım abim..SmileSmile
bu arada aklımdan su gecti okuyanlar bi yagcılık durumu faln sezerler diye..içinden böyle geciren varsada gecirsin napim..valla senin ayrı bi yerin var içimde..kelimelere dökemiyorum..
Ara
TutkuM
gecelerin efendisi Adlı Kullanıcıdan Alıntı:evet janımjım haklısın o resim sanki çok fotojenik çıkmış gerçi sen benden daha iyi bilirsin o meslkte olan sensinn nasıl benden malzeme çıkarmı barii tşk ler güsel yorumun içinn bitanesii saolasınn janımjım......:k:Confusedmiley17:
evet canım o resim güsel malzema olur sana güsel birşeyler yaparım ama önce o resmin bnm olması gerekiyor:k:
Ara
GCLRNFNS
AsLı Adlı Kullanıcıdan Alıntı:abim benim..resimler gusel..onları güzel kılan sensin..seni ise koca yüregin..
cok seviyorum seni canım abim..SmileSmile
bu arada aklımdan su gecti okuyanlar bi yagcılık durumu faln sezerler diye..içinden böyle geciren varsada gecirsin napim..valla senin ayrı bi yerin var içimde..kelimelere dökemiyorum..

benim güsel kardeşimm gelmişte abisin resmine yorum yapmış bende seni seviyorum güsel kardeşimm benimm bendeki yürek sizler sayesinde büyüdü sizlerin sevgisi daima içimde olacak valla bence içinden ne geçiyosa sölemişsinnn ve çok iyi etmissinn biz yeni deilizz aslıcım biz eski oldugumuz için kim ne anlarsa anlasın ama şunu çok iyi anlasınlarkii herşey birgün biter sevgiler baki kalır sende o sevgilerden bitanesisinn şimdi benide yanlış anlıycaklar varsın anlasınlarr be janım kardeşimmm.......:hihi:hihi
Ara
GCLRNFNS
sibel Adlı Kullanıcıdan Alıntı:evet canım o resim güsel malzema olur sana güsel birşeyler yaparım ama önce o resmin bnm olması gerekiyor:k:

ya nedemek resim senin itin olsun janım benimm hem sen istedinde ben sana yokmu dedimm resimler senindir patendi sendedirr janımın içi.....yani ben şimdi artis mi olacammm.....:hihi:hihi
Ara
AsLı
sen beni anladın,bende seni anladım..gerisi boş..SmileSmile
Ara
GCLRNFNS
AsLı Adlı Kullanıcıdan Alıntı:sen beni anladın,bende seni anladım..gerisi boş..SmileSmile

hayat booş haydi aslıjımmm sende coşşşşş........Big Grin
Ara
TutkuM
gecelerin efendisi Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ya nedemek resim senin itin olsun janım benimm hem sen istedinde ben sana yokmu dedimm resimler senindir patendi sendedirr janımın içi.....yani ben şimdi artis mi olacammm.....:hihi:hihi
evet canım elinden tutup artist yapacam senii :hihi
Ara
GCLRNFNS
sibel Adlı Kullanıcıdan Alıntı:evet canım elinden tutup artist yapacam senii :hihi

zeki mürende bizi görecekmiiii ......:hihi:hihi
Ara
ÐŽeşaren
Cok YakisikLi Cikmissin ResimLerde Atilla..
ALLAH Seni SevenLerine BagisLasin..

NazarLardan Esirgesin ..
Ara
Qetesh
[COLOR="Black"]zeki mürende görür atilla abim merak etme senTongue
resimler bi harikaSmile...ayrıca gözlüğüde hiç çıkartmıyon, numaralımı yoksa abiBig Grin....
neyse allah sevdiklerine bağışlasın...
[/COLOR]
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  gecelerin efendisi gururla sunar...... GCLRNFNS 38 1,546 12-22-2007, Saat: 11:53 AM
Son Yorum: Qetesh
  Blue Belial & Gecelerin Efendisi blue_belial 29 1,194 08-03-2007, Saat: 12:16 PM
Son Yorum: Melek06

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-07-2024, 05:46 AM