:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
#..# yA yENiden haYaTıma dönERsen #..# ???
EndLess
11111xg0.jpg

Ya yeniden hayatıma dönersen ?
Buyur etmeye gücüm varda hoşçakal demeye yok.. ya yine gelipte gidersen..
yağmurla .. sel, feryat.. Şehir yamaçlarında soluklanmaya halim kalmaz..
Her akşam cektiğim günün nefesinden kalan izmariti hissediyorum.. Kalbim mırıldanıyor, kalp damarlarım inliyor.. yokluğunla çoğalıp sıkışıyorum..
sana sayfalarca okunmamış mektuplar yazıyorum sevgili.. yüzümü döküyorum kelimelere..

Son soluğundaki beni hatırlayacak mısın sevgili.. yoksa beni dostluk kavramına mı sığdıracaksın ? yapma sevgilim.. böylesine dönme bize..
Seviyorum Seni..
Bazen keskin iniş çıkışlarla karalıyorum hayatımı.. tıpkı bir kayada sendeleyip kafamı vurur gibi..
Sadece benim olanı istiyorum ; senimi ver , sevgili.. Seni.. başkalarında emanet doLaşmandan bıktım.. çizdiğim hiç bir duman senin buharına benzemiyor.. yağmurlu buhralara sokulmamı istemiyorsan yardım et bana.. elini ver..
seviyorum seni..

Bir sigara kaç kez söndürülür ? bir sen kaç kez üst üste söndürülür ? parmak uçlarımda yaktım seni.. peşi sıra sigaralar söndürdüler parmaklarımda.. kalbim sızlandı ve uyuttu beni.. gecenin üçünde düşüme uğradın.. uyandığımda sesin hala kulağımdaydı.. gitmenden korkup uyuyamadım.. ya yeniden hayatıma dönersen , dedim kendi kendime..
bir sen daha kaldıramazdı usum.. cok yormuştun beni o sende.. sere serpe toprakta bırakmıştım
geçmişimizi.. yeniden yağmurlarla filizlenmesine dayanamam..
hakkını helal et sevgilim.. mavinin altında bir yağmur daha doğarsa , bilki o gün ben mavide kalacağım.. ıslanmamak üzere..

Özlem dolusun biliyorum.. sandalınla salına salına toprağında gezinmeye devam et..
belki özlemin teselli bulur.. ama , onların arasında yakılanlar gibi bende yokum..

Uyuya kalırsan koynumda.. nasıl uyandırırım seni.. gözüm kapalı göz bebeklerini ararken kim bulabilir beni.. biliyorum koynumda , göğsümdeki yarasın..
ne olur beni satırlarda arama , göz peteklerimde arama.. sende ara..
seni bana ver , ben sende kalsın sevgili !...
Ara
ÇiLeK
emegine ve yüregine saglıkk çook güzell yazıydıı....
Ara
EndLess
sagol cılek yorumun ıcın
Ara
uslanmaz_genc
oldukca güzelmiş ellerine saglık biizmle paylastıgın için??? devamını bekleriz...
MasaL_perisi
ne olur beni satırlarda arama , göz peteklerimde arama.. sende ara..
seni bana ver , ben sende kalsın sevgili !...

...........................................
Teşekürler Kartal
Güzledi
Yüreğine sağlık
..................................
Ara
sudenaz
süper gadesım tuzlu kurabıye dedınmıSmileaslıya heheheheSmile
Ara
EndLess
sagolun yorumlarınız ıcın begendıgınıze sevındım
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  ?c Nokta ILe BasLiyorum Hayatima... Stinq 2 467 04-02-2022, Saat: 02:36 AM
Son Yorum: wildfang
  Hep bir önceki keşfi yeniden tekrarlamak gibi. YasSmin 2 550 06-07-2011, Saat: 08:47 AM
Son Yorum: YasSmin
  Sabaha erişmeden bu ten yeniden doğur beni .. Hasretiim 1 473 02-07-2011, Saat: 05:55 PM
Son Yorum: history
  ruhumdaki yaraları iyileştiremeden sen girdin bütün benliğinle hayatıma.. acemhe 1 495 08-22-2010, Saat: 10:32 PM
  Yeniden sevmeyi denedim bu gece... history 0 341 06-30-2010, Saat: 10:20 PM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 06-03-2024, 10:25 PM