:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
// Güçsüzüm...
in_love_girl
Güçsüzüm.
Hayır utanmıyorum bunu söylemeye.Güçsüzlüğümden dolayı olan çaresizliğimi,hasretimi,bekleyişlerimide söyleyebilirim.Çünkü hiç biri bana ait değil bunların,hemde hiçbiri.Sen hangi insanoğlu gördünki kendi gücü olan.Doğduğunda annenin gücüyle,öldüğünde tanırının gücüyle ayaktasındır.Yaşadığında hep birileri ruhunun kollarıyla sırtını sıvazlıyordur.Sevdiğindeyse hepsinden büyük bir güç kalbine yönelmiştir.Ne çaresizliği hatırlarsın ne hasreti.Ama ben güçsüzüm.Üstelik hayatımda hiç olmadığım kadar.Hayır utanmıyorum bunu söyleyemeye.Çünkü bana ait değil güçsüzlüğüm.Tüm güvendiklerimi bırakıp yalnız sana bağlamıştım ben güvenimi.Yalnız sana inanmıştım,Allah'a inandığım gibi.Bir bakışındı beni yüreklendiren,bir gülüşündü korkularımı tuz buz eden.Kısacası senden güç alıyordum ben.Bundan yirmidört saat öncesine kadar benden güçlüsü yoktu dünyada.Ne sözlerim vardı böyle,ne üzüntülerim.Öyle büyüktüki ellerin her sırtıma dokunuşunda sıvazlayacaksın sanıyordum.Nerden bilebilirdim beni gördüğün ilk çukura iteceğini.Şimdi korkularım çırılçıplak kaldı.Çaresizliğim gün gibi ortada.Basit şeyleri sevmem ben bilirsin.Ne sevdam basitti benim ne yenilgilerim.Kocaman bir yürekle sevmiştim seni.Avuçlarının içindeydi geleceğim.Hani tamda kestirememiştim kalırmısın gidermisin diye.Ama sevmek bu değilmiydi sevgilim.Düşünmeden herşeyini vermek değilmiydi.Tüm zırhlarımı soyunup teslim olmamışmıydım ben sana.Ama nerden bilebilirdim karşıma bir ordunun çıkacağını.Biliyorum... Aptallık ettim sana göre.Hayatından gelip geçen bir güzel kız olarak kalacağım mazinde.Biliyorum... Ama seviyorum işte.Sormadıki kalbim bana olurmu diye.Senin dikenli yolarında sana ulaşmak için çabalarken sanki cennet yolunda koşuyormuşum gibiydim.Baştan hayır deseydin bana,olmaz deseydin belki şimdiki kadar üzülmezdim.Ama nerden bilebilirdimki senin beni gördüğün ilk çukura iteceğini.Şimdi tüm duygularım çamura bulandı.Biliyorsun,sayende... Sessizliğim meşurdur bilirsin.Hep içimdedir benim savaşlarım.Korkutmam kimseyi.Korkularımda basit değildir çünkü benim.Şimdi sen kirletilmiş bir kız gibi beni ortada bıraktın gidiyorsun.Sayende istanbul ağlıyor.Sayende ben ağlıyorum.O çok güçlü bildikleri Aylin'in şimdi çocuk gibi yara alıp düşüyor.Gözyaşlarımda basit değil benim bak kocaman bir şehir tüm gece bana eşlik ediyor.Biliyorsun,sayende....

Hani gücün güç aldığına bağlıydı ya..
Eğer benim güç aldığım sensen sevgilim
Herkese yalan söyledim.Çünkü sen bana hiç güç vermedin...

Ya da bunların hepsi korkularım,ben bilemedim.... icon_confused.gif

Aylin'in...
20.07.07
Ara
Qetesh
tşkler..........
Ara
MasaL_perisi
Aylincim ne diim ki ben şimdi
Çok özletin kendini
Harikasın birtanem. O güzel yürein hep mutlu yaşamasını diliyorum ve mürekebin ve kalemin hiç tükenmemesine diliyorum
Bütün yüreğimle teşekürler Aylincim
Zevkle ve hüzünle okudum Sad
Ara
ÐŽeşaren
Yüregine saglik Aylincim..
Melegiminde dedigi gibi Zevkle ve Hüzünle okudum..

Hersey Gönlünce olsun Canim..
Tesekkürler..
Ara
in_love_girl
Hepinize kocamaan tşk ediyorum.. O güzel yüreklerinize sağlık (:

Masal_perisi / özLenmek iyidir perim.. 01.gifheLe birde özLeyenLer sizin qibi qüzeL insanLar oLunca...

Hani sonunda dedim ya sanırım bunLar korkuLarım diye.. Sanırım deqiL eminim oLucakdı o 01.gif

Bu araLar hayatımda herşey mükemmeL hemde hiC oLmadıqı kadar..
İnşaLLah bozuLmazda hiCbirşey..
Bide o qüzeL yürekLeriniz benim icin üzüLmesin oLurmu..
Ben mutLuyum çok şükür.. 01.gif
Neyse çok uzattım..

Tşkler hepinize..
Ara
ask_sehidi
eline sağlık
Ara
sudenaz
saol cnm bu tam bnlık bende cok gücsüzüm öfffffffSad
Ara
in_love_girl
Aşk şehidi / Tşk'ler..

sudenaz /.. qüçsüz oLan sen deqiLsin canım.. qüç aLdıkLarın da qüç yok sana..
BeLkide qücünü baskasına baqLamaLısın 01.gif
Ara
asi_ve_mai
teşeqqürler ellerine sağlıq...
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-03-2024, 09:56 PM