:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
...*Ne İnSaFsIZ YüReKlErE MiSaFiRlİk Etti bU GöNüL...*
deryalım
Her defasında pamuk ipliğine bağlı hayatım biraz daha incelmekte, biraz daha elimden kayıp gitmekte…
Üzüntüm yenilmişliğime değil, hak etmediğim yerde kendimi buluşuma.
Yürüdüğüm yollardaki çakıl taşlarına değil isyanım beni oraya bile, bile mahkum edenlere.
Ben kalbimdeki cam kırıklarını toplamaya çalıştıkça daha fazla batıyor yüreğime, kanatıyor…
Yok olmaktalığın koynunda yaşamak öyle zor ki sevdiğim… Bilemezsin, o ulaşılmaz sandığın yıldızlar en yakın dostun oluyor.
Onlara anlatmaktan başka çaren olmadığını bildiğin için döküyorsun yüreğini hiç ama hiç düşünmeden.
Zannettiğin kadar kolay olmuyor hiçbir şey. Uykusuzluğa çoktan alıştım ben…
sadece hayalini görebildiğim gecelerde o soğuk bedene sarılıp uyuyabiliyorum ki bu bile benim için büyük bir nimet sevdiğim.
Şimdi sen kim bilir hangi gönüllerdesin, kim bilir yine nasıl masum bir çocuk rolündesin… hayat senin sevdiğim!
Ama dikkat et! sandığın kadar uzun sürmez hoyratlığın, yaramaz tavırların. Elbet bir gün hayat sana da kanlı hançerini vuracaktır.
İşte o zaman anlayacaksın soğuk bedenlerde yok olup gitmeyi…sen de öğreneceksin yüreğini dilediğince yıldızlara dökmeyi.
Hiçbir zaman cesaret edemeyeceksin o aşık gönüllere girmeye,
tekrar üzüleceğinden korkarak… biraz daha yok olup gideceksin sen de tıpkı benim gibi çaresizliğin orta yerinde…
o karşısına geçip süslendiğin aynaya baktığında tanıyamayacaksın kendini,
acıma duygusunu öğreneceksin ve en çok da bu duyguyla kendine bakarak tanıştığına üzüleceksin.
Artık hiçbir değer ifade etmeyen o çapkın bakışlarında birkaç insan gülümsemesi arayacaksın ama farkında olmadan daha derin bilinmezliklerin kör,
sağır ve karanlık diplerine dalacaksın, kaybolacaksın…
işte bu noktada beklide hiç fark etmediğin beni arayacaksın, aynı kulvarda olduğumuzu düşünerek…
çok yanılıyorsun sevdiğim beni de bulamayacaksın yanında…
evet belki görünüşte aynı kaderi paylaşıyor,
aynı şeyleri yaşıyoruz ama yinede bir fark var ki aramızda bu bizi birleştirmeyecek en büyük neden, sen hak ettiğin ben ise hak etmediğim yerdeyim…

heyrjartrb6ht6.jpg

__alıntı
Ara
*乃ム√u丂u*
Alıntı:Uykusuzluğa çoktan alıştım ben…
sadece hayalini görebildiğim gecelerde o soğuk bedene sarılıp uyuyabiliyorum ki bu bile benim için büyük bir nimet sevdiğim.
Şimdi sen kim bilir hangi gönüllerdesin, kim bilir yine nasıl masum bir çocuk rolündesin… hayat senin sevdiğim!

bu cümleler bana kendimi hatırlattı Sad yaklaşık 1yıl önceki hallerim.birinin peşinden sürüklenirsin ama bilmediğin bişeyin arkasından ..hayra yorarsın..ve sonu hayr olur.yani bu yazıda öyle değil bekki ama benım öyle oldu uykusuz gecelerin sabahalrında aradıgım seyler cok sonra sevdiğim insan olarak çıktı karsıma.hiç yakmadan canımızı...

güzel bir paylaşımdı saol deryalım Wink

ayrıca alltaki resim çok hoş çarptım haberin olsunBig Grin
Ara
deryalım
beyenmene sevindim bavusu...
çarp ya senin canın saolsun...Wink
Ara
Qetesh
yüreğindert görmesin deryaSmile...
Ara
deryalım
saol adem...
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Bir Allah'siza gonul vermisim RomantiK_Genç 1 311 04-13-2022, Saat: 10:47 AM
Son Yorum: wildfang
  Yüreklere Sözüm eRCi 4 483 04-12-2022, Saat: 11:54 PM
  Gönül kafesinde saklarım sevdayı PaPaTYa_PReNSeS 5 427 04-11-2022, Saat: 12:00 AM
  Gönül Hancım blue_belial 7 398 04-08-2022, Saat: 10:55 AM
  Gönül Defteri.... *TATLI BELA* 9 441 04-08-2022, Saat: 10:23 AM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-10-2024, 10:55 AM