:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
lütfen bi fikir verin
eylülakşamı
sevdiğiniz bir insanı çok ama çok seviyosunuz herşeyinizden vazgeçecek kadar bunu ona nasıl hissetirebilirsiniz. ben beceremiyorum galiba
Ara
uslanmaz_genc
sana tek ne denir biliyomusun?
eger ki sen bişeyleri hissettirmeye calsııyosan ve karsıda ki kişi bunu hissetmemek için caabalıyosa sen istersen ömür boyu bişeler için cabala bence BOSSSSSSSSS.... ,
untutma...
eger ki biri seni kaybetmeye ugrasıyoosa, onu kaybettirmemesi için ugrasama. kazanmak için ASLA ama ASLA ugrasma...
şimdi tınlama istersen dediklerimi, ama tınlayacak gun geldiginde birini degil dizini döveceksin......
Bora44
uslanmaz genc doğru demiş.
O hissetmek istemiyorsa ne yapsan nafile.Yol yakınken vazgeç kendine yazık etme.
Sevgiler.
Ara
CaNaT
eylülakşamı Adlı Kullanıcıdan Alıntı:sevdiğiniz bir insanı çok ama çok seviyosunuz herşeyinizden vazgeçecek kadar bunu ona nasıl hissetirebilirsiniz. ben beceremiyorum galiba

herşeyden vazgeçecek kadar çok seviyorsun madem o zaman gururundan vazgeç çık karşısına seni seviyorum de delikanlı kızlar gibi bunu yapabilirmisin ?
Cevabın hayırsa vazgeç boş geç unut unutmaya çalış en azından zaten yapabileceğin başka birşeyde kalmıyor geriye öyle değil mi ?
Ara
TutkuM
Bora44 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:uslanmaz genc doğru demiş.
O hissetmek istemiyorsa ne yapsan nafile.Yol yakınken vazgeç kendine yazık etme.
Sevgiler.
bora katılıyorum sana hissetmiyorsa çırpınsanda nafile sorun onun hislernde sanırım
Ara
CReATuRE
Arkadaşlar yorumlarınız güzel hoş olmuş ama soruyu anlamadınız galiba...????????????????????

isterseniz bir daha okuyabilirsiniz ?

karşısındaki insan bunu görmemek için çabalamıyor...Soru ben ona nasıl hissettirebilir diye soruluyor..mesela ben aynı soruyu soruyor gibi olayım şimdi :

Karşımdaki insana onu çok sevdiğimi nasıl hissettirebilirim ?

bu kadar basit...
GCLRNFNS
hımm valla doru yaa aziz herkes farklı açıdan bakmış olaya gerçekten

iyi bende bişiler sölim o saman ilk başta bakışlarınla diyim sonra hareketlerinlee ve sonrada konuşarak diyim içten ve samim duygularla hissettirilebilir yaa...Smile

ya bişi daha sölemek istiyorum herşey demekle deki kasıtta önemlii.....Smile
Ara
CaNaT
CReATuRE Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Arkadaşlar yorumlarınız güzel hoş olmuş ama soruyu anlamadınız galiba...????????????????????

isterseniz bir daha okuyabilirsiniz ?

karşısındaki insan bunu görmemek için çabalamıyor...Soru ben ona nasıl hissettirebilir diye soruluyor..mesela ben aynı soruyu soruyor gibi olayım şimdi :

Karşımdaki insana onu çok sevdiğimi nasıl hissettirebilirim ?

bu kadar basit...

tamam aziz verdim ben cevabını benim dediğim gibi işte SmileSmile
Ara
CReATuRE
sen öyle diyosan doğrudur canatcım WinkWinkWinkWink
riukeen
Nasıl mı hissettirirsiniz...

Gözler herşeyi anlatır Smile
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Olurda Bu Kadarmi...yardim Lütfen djseninim 14 955 04-14-2022, Saat: 09:24 PM
Son Yorum: wildfang
  Arkadaşlar Lütfen Yardım nihilist 7 786 06-06-2009, Saat: 09:14 PM
Son Yorum: deli-kı@z
  yardım ): lütfen D3Lü 16 1,840 06-04-2009, Saat: 05:57 AM
Son Yorum: CReATuRE
  Yardım Lütfen......... deli-kı@z 10 1,099 04-04-2009, Saat: 01:33 AM
Son Yorum: p£Lin
  Sewdiğimi Sewgilime Nasil Ispat Ederim Lütfen Hemen Yardim Edin duygusuz_adam_38 28 2,675 02-06-2009, Saat: 11:31 AM
Son Yorum: duygusuz_adam_38

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-28-2024, 04:29 PM